Trávník, který budou sousedé závidět

Dílna, stavba a zahrada

Trávník jako z reklamy vykouzlíte nejen výběrem semen a  správným zavlažováním, ale i udržováním perfektní délky. To se Vám povede jen s kvalitní a funkční sekačkou trávy.

Benzínová sekačka Hecht 551 SWB 5in1 splňuje všechny předpoklady, aby uspokojila všechny Vaše nároky. Hecht je osvědčenou značkou zahradní techniky, tato sekačka ovšem vyniká i mezi dalšími produkty této značky a sortimentu.

Především je vybavena kvalitními kuličkovými ložisky. Má centrální nastavení výšky sečení, kterou můžete nastavit od 30 do 75 milimetrů. Záběr nože sekačky je přitom 51 centimetrů, tedy tak velký, že se nebudete muset dlouho namáhat.

Benzínová sekačka Hecht 551 SWB 5in1 má koš na trávu o velikosti 60 litrů. Co je ale opravdu ohromující, je doporučená plocha sečení, která je dokonce 1600 metrů čtverečních. V ceně sekačky navíc získáte i sadu na mulčování. Jelikož sekačka nabízí alternativní boční výhoz, je v balení zahrnut i kryt bočního výhozu.

Pro pohodlné sekání nabízí sekačka velmi komfortní měkčenou rukojeť, se kterou nebude problém sekat trávníky třeba celý den. Snadnou manipulaci zajistí speciální madlo, které se nachází na přední straně sekačky.

Na sečení trávy se můžete začít připravovat již v zimě. Koupí Benzínové sekačky Hecht 551 SWB 5in1 uděláte ten nejdůležitější krok k perfektně zastřiženému trávníku.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang