Trocha elegance do kuchyně

Spotřebiče

Nemusíte být zrovna nijak zvlášť usedlí, abyste si do kuchyně pořídili tento kousek. Právě naopak! I tu nejmodernější kuchyň, můžete ozvláštnit spotřebičem v tradičním (netradičním) stylu! Kvalitních věcí se skvělým designem není doma nikdy dost a tak se pojďte na jeden z nich podívat blíže…

Jedním takovým kouskem, který právě vyniká originálním designem a je navíc podtržen spolehlivostí je rychlovarná konvice DeLonghi KBO 2001.R Icona červená. Italská značka DeLonghi je známá svou schopností spojit ve svých výrobcích prvotřídní kvalitu, originální styl a nové technologie. Pokud právě tohle ve své kuchyni postrádáte, právě jste našli jednu z možností, jak tento nedostatek napravit.

Tahle červená krasavice od značky DeLonghi si Vás získá díky kombinaci unikátního červeného lesklého povrchu s chromovými detaily, navíc doplněné o osvětlený ukazatel vody. Vaše kuchyně nemusí být zrovna sladěná do červené barvy, a přesto bude do kuchyně určitě zapadat. Objem nabízí ohřátí až 1,7 litrů vody, což bohatě stačí k obsluze větší rodiny či nečekané návštěvy!

Rychlovarná konvice DeLonghi KBO 2001.R Icona červená má základnu otočnou o 360°, takže ji lze snadno umístit přesně tak, jak potřebujete a navíc díky možnosti úschovy kabelu, bude její okolí vždycky pěkně upravené a uklizené. Voda je ohřívaná pomocí ukryté topné spirály v plochém dnu a pro kvalitu vodu je konvice vybavená vyjímatelným odvápňovacím filtrem.

V DeLonghi myslí ale také i na bezpečnost. Proto je rychlovarná konvice DeLonghi KBO 2001.R Icona červená také vybavena trojitou ochranou. Co to vlastně znamená? Konvice se automaticky vypne při dosažení bodu varu, ale také se automaticky vypne i při přehřátí. A navíc také dojde k vypnutí při nesprávném umístění konvice, kdy není zcela na svém místě. V rámci bezpečnosti lze také zmínit protiskluzové nožičky.

Historie společnosti DeLonghi

Společnost DeLonghi je italská firma, která se specializuje na výrobu spotřebičů pro domácnost. Je jednou z největších a nejznámějších firem svého druhu a její historie sahá až do devatenáctého století.

Vše začalo v roce 1902, kdy byla založena se sídlem v Trevisu továrna na výrobu trubiček pro kávu a kondenzátorů pro rádiové přijímače. Začátky firmy byly skromné, ale postupem času se DeLonghi etablovala jako úspěšný výrobce komponentů pro elektronická zařízení.

V roce 1950, pod vedením Giovanelliho rodiny, došlo k přeměně DeLonghi na společnost zaměřenou na design a výrobu vybavení pro domácnost. V této době začala firma vyrábět kávovary, které se brzy staly velmi populárními po celém světě. DeLonghi se prosadila svým inovativním designem a kvalitními produkty, které byly oceněny mnoha prestižními oceněními.

Na sklonku sedmdesátých let se společnost rozhodla rozšířit svůj sortiment o různé spotřebiče pro kuchyni a koupelnu. Novou éru zahájil představením první mikrovlnné trouby v roce 1985, která byla okamžitě velmi úspěšná na trhu. DeLonghi se také zaměřila na výrobu kávovarů pro profesionální použití a svými kvalitními a výkonnými produkty získala důvěru mnoha kaváren a restaurací.

V průběhu devadesátých let se DeLonghi rozrostla do mezinárodního giganta. Společnost expandovala do mnoha zemí a začala nabízet své produkty na celosvětovém trhu. Široká škála spotřebičů zahrnuje nejen kávovary, ale také čajovary, toastovače, fritézy, výrobníky zmrzliny, vysavače a mnoho dalšího.

DeLonghi si udržuje svou pozici lídra na trhu díky neustálému inovování a vylepšování svých výrobků. Společnost také spolupracuje s významnými designéry a umělci, kteří přinášejí nové a unikátní designové prvky do jejich produktů.

Dnes je DeLonghi jednou z nejuznávanějších a nejúspěšnějších společností ve svém odvětví. Její produkty jsou oblíbené pro svou kvalitu, design a technické inovace. DeLonghi se stala synonymem pro luxusní a spolehlivé spotřebiče pro domácnost.

Historie společnosti DeLonghi je příkladem úspěšného vývoje rodinné firmy, která se postupem času stala globálním lídrem na trhu. Její inovativní přístup a kvalitní produkty ji udržují na špičce v oboru spotřebičů pro domácnost.

Společnost DeLonghi je příkladem toho, jak se středně velká rodinná firma může rozrůst a stát se velmocí ve svém odvětví. Její historie slouží jako inspirace pro další podnikatele a ukazuje, že přístupke kvalitě a inovacím je klíčem k úspěchu.

© 2024 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang