Trocha prestiže do Vaší kuchyně

Domácnost a nábytek

Možná jste nikdy nepřemýšleli nad tím, jak moc důležitý je ve Vaší kuchyni takový dřez. I přesto, že vlastníte myčku nádobí, práci u dřezu se zkrátka nevyhnete. Proto byste měli klást nemalý důraz na výběr právě této části kuchyně. A my si dnes představíme jednu velice prestižní značku.

Jedná se o  značku Astracast, jež se výrobou dřezů zabývá již 21 let. Můžete tedy s jistotou očekávat kvalitu, spolehlivost a neustálé zdokonalování. Velice zajímavý modelem s široké nabídky, je dřez Astracast Logica 1.5 v provedení graphite grey. Jedná se o jeden a půl vaničkový dřez, jež svou funkčnost zkrátka nezapře a lze ji navíc ještě podpořit vybraným příslušenstvím.

Dřez Astracast Logica 1.5 je granitový dřez, jež je vyrobený z těch nejlepších surovin a vyniká především svou odolností a snadnou údržbou. Nemusíte se tak bát trochu hrubšího zacházení, které někdy v kuchyni nechybí. Dřez je také vybaven systémem pop-up, který umožňuje ovládat odtok vody mimo samotnou vanu.

Aby ne až tak oblíbený čas strávený u dřezu, byl co nejvíce zpříjeměn, je možno dokoupit k dřezu Astracast Logica 1.5 další příslušenství, které Vám nekonečné omývání zeleniny a přípravu surovin co nejvíce ulehčí. Jedná se o cedící misku a skleněnou sekací desku. Dokoupit lze i set roštu. Teď už jen stačí dokoupit nějakou parádní baterii a uvidíte, že se Vaše kuchyně se pomalu začne proměňovat v profesionální království.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang