Udělejte z vaší staré sedačky novou.

Spotřebiče

Čištění staré sedačky je určitě dost náročná věc a ne vždy to udělá takový užitek. Nejenže můžete sedačku poškodit tím že ji promokříte, ale dále kartáček či houba může poškodit některá vlákna potahu sedačky. Nechte si poradit a pořiďte si čistící stroj!

Pracné čištění sedačky je již minulostí. Na vyčištění sedačky se dá použit mnoho prostředků, levných i drahých, ale jen některé dokážou takové výsledky jako vysavač Karcher Puzzi 8/1 C. Tento vysoce výkonný a kompaktní čistič se používá na textilie a čalounění.

Čistič Karcher Puzzi 8/1 C pracuje na bázi extrakční činnosti, což znamená že pod tlakem na plochu nastříkávána vodu společně s čistícím přípravkem a následně je znečištěná voda odsávána zpět do odpadní nádrže. Čistit můžete nejen sedačku, ale i koberce, sami uvidíte rozdíl jak bude povrch čistý po vyčištění.

Karcher Puzzi 8/1 C dosahuje nejlepšího výsledku odsávání ze všech srovnatelných konkurenčních strojů, žádná složitá manipulace, jen stačí nasadit ruční hubici a můžete začít čistit svoji sedačku.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang