Úklid tak jak ho neznáte

Domácnost a nábytek

Těšíte se po celém týdnu až nastane víkend a vy si budete moci odpočinout? Opak je pravdou! Jakmile se v sobotu ráno vzbudíte a uvidíte ten bordel nastřádaný za celý týden ve vašem bytě, určitě vás to nenechá klidnými a urychleně vyletíte z křesla a začnete gruntovat.

Nenervujte se a v klidu se na úklid připravte, začněte nějakou dobrou snídaní ať vám den začne s úsměvem a pohodou, úklid vás pak jen tak nerozčílí. Ještě před úklidem se pěkně protáhněte, ať vám neztuhnout záda a můžete začít gruntovat.

Máteli doma místo koberců lina, plovoucí podlahy či dlaždice, určitě sami dobře víte, jak je těžké udržet domácnost v čistotě. Na koberci prach jen tak nenaleznete, schovává se v štětinách koberce, ale na takovém lesklém lině či plovoucí podlaze už nečistotu nezamaskujete.

Pro úklid podlah určitě zvolte Mop set TORO 420033 Rotary, je totiž unikátním řešením úklizení díky své originální technologii. V balení naleznete skládací tyčku, vytírací hlavu mopu a kbelík. Tyčku z třech dílů jednoduše sestavíte a pak stačí už jen zacvaknout do hlavy mopu, nalít vodu do kyblíku a můžete začít uklízet. Princip používání je jednoduchý, mop namočte ve vodě v kyblíku a pak podle potřeby vyždímejte ve ždímači.

Mop set TORO 420033 Rotary se stane vaším nejčastěji používaným pomocníkem a budete chtít uklízet stále a stále dokola. Úklid s ním je velice snadný a hlavně rychlý, dostanete se i do zákoutí, kam obyčejný mop nestačí. Hlavní předností tohoto mopu je však ždímací systém, můžete vyždímat mop Mop set TORO 420033 Rotary úplně do sucha budeteli chtít nebo ho jen lehce vyždímat. Prostě splní vše dle vašich představ, nebojte se ho vyzkoušet!

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang