Podlaha uklizená jedním tahem

Spotřebiče

Akumulátorové vysavače získávají na stále větší oblibě. Jejich nespornou výhodou je, že Vám nikde nepřekáží kabely jako při vysávání s běžnými vysavači. A mají i spoustu dalších předností.

Aku vysavač Leifheit 11930 Power Delta je tyčový aku vysavač, který je výjimečný i v porovnání s podobnými vysavači ve stejné kategorii. Jak? Především svým tvarem. Má jednoduchý design a především speciální zametací plochu, která je trojhranná.

Tím je zaručeno, že se s vysavačem dostanete na každé smítko zapadlé v rozích místností, u nábytku nebo spotřebičů. Kloub je otočný o 360 stupňů, takže vysajete jednoduše i v omezených prostorách, například pod nábytkem. K dispozici je Vám pět kartáčů, díky kterým se zbavíte i těch nejodolnějších nečistot.

Mezi další přednosti  Aku vysavače Leifheit 11930 Power Delta patří vypínač, který je umístěn na rukojeti a usnadňuje tak manipulaci s přístrojem. Zásobník smetí se dá jednoduše vyjmout a smetí vždy snadno vysypat, čímž předejdete hromadění prachu a nečistot a přítomnosti alergenů ve Vašem bytě.

Uvítáte určitě i dlouhou výdrž baterie, na jedno nabití vydrží vysávat celou jednu hodinu. Tento vysavač je vhodný na všechny typy podlah, ať už máte doma koberce, lino, parkety nebo třeba dlaždice, přístroj si se vším poradí.

Aku vysavač Leifheit 11930 Power Delta se vyznačuje svou kvalitou, kterou potvrzuje i speciální prodloužená záruční lhůta, která trvá dokonce 3 roky! Koupě tohoto vysavače se prostě vyplatí.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang