Úklid jedna radost

Domácnost a nábytek

Úklid je pro většinu lidí otrava a nutná zlost. Pokud si ho chcete trochu zpříjemnit, případně alespoň usnadnit, pořiďte si to správné úklidové náčiní.

Úžasným pomocníkem při úklidu je rotační mop! Jedním z nich je rotační mop známé značky Acra. Ptáte se, čím je takový rotační mop oproti obyčejným mopům výjimečný? Především kruhovým tvarem své hlavice. Ten zaručuje, že se s ním snadno dostanete do všech koutů, rohů a dalších nepřístupných míst. Rotační mop Acra má navíc ohebný kloub, díky kterému budou všechny prostory vašeho bytu ještě přístupnější.

Rotační mop Acra je dodáván s teleskopickou tyčí a dvěma náhradními hlavicemi z mikrovlákna, díky kterým můžete svůj úklid rozdělit na “špinavý” a na “čistý”. Hlavice můžete používat jak na mokro, tak i na sucho. Samozřejmostí je, že nemusíte mop máchat vlastníma rukama, k odstředění vody z hlavic dochází v rotačním koši. Ten jednoduše roztočíte pedálem umístěným v kbelíku.

S Rotačním mopem Acra s teleskopickou tyčí a náhradní hlavicí pro vás už žádná podlaha nebude nepřítelem. Vytírání s tímto mopem je snadné, efektivní a pro některé i zábavou. Tak proč si ho nepořídit?

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang