Rychlý a efektivní úklid!

Spotřebiče

Vysávání asi nepatří mezi ničí oblíbené aktivity, ale úklid bytu či domu se bez něj bohužel neobejde. A pokud máte v rodině člena citlivějšího na prach, tak musíte dokonce i vysávat častěji. Nejlepší variantou je pořídit si vysavač s kvalitní filtrací, aby zachytil co největší množství prachových částic. Dnes pro vás máme tip na jeden takový šikovný vysavač.

Jedná se o sáčkový vysavač ETA Manoa 0501 90000, který je díky výkonnému HEPA filtru velice vhodný právě pro alergiky. Vysavač disponuje prachovým sáčkem o objemu 3 litry a díky indikátoru plnosti si nemusíte dělat starosti s jeho přeplněním.

K dispozici je vám dostatečně dlouhý kabel. Díky jeho délce 11 metrů nemusíte pracně přepojovat napájecí kabel a snadno se dostanete do vzdálenějších míst.

Vysavač je opatřen měkčenými pojezdovými kolečky šetrnými k hladkým podlahám, nemusíte se tak bát, že je poškrábe. K dispozici vám je polštářová hubice, která šetrně vysaje měkké textilní plochy, jako je čalounění nebo polštáře a dále pak štěrbinová hubice s výklopným kartáčkem, jež vám umožní snadné vysávání v úzkých a těžko přístupných místech.

Vysavač ETA Manoa 0501 90000 vás jistě také potěší velmi tichým chodem, praktickými rozměry a nízkou hmotností. Vysávání bude snadné a rychlé, ale přesto efektivní.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang