Masáž kdykoliv a kdekoliv – USB masáž

Domácnost a nábytek

Lidé jsou dnes stále častěji nuceni trávit celé dny před monitorem počítače kvůli pracovním povinnostem. Určitě tak znáte ten pocit ztuhlého krku či bolavých, neprokrvených a „brnících“ rukou po celodenním ťukání do klávesnice. Pro snadné odstranění tohoto nešvaru uvádíme na trh tuto malou vychytávku.

USB masáž je v podstatě váš osobní masér do kabelky či brašny. Nezabere moc místa, ale o to je větší jeho síla a účinnost. Navíc nepotřebujete žádný masérský stůl a postačí vám 5 minut na uvolnění. USB masáž prostě a jednoduše zapojíte do volného USB slotu, spustíte tlačítkem na zadní straně a již se můžete oddat masáži kdekoliv bude potřeba. Vaši kolegové a kolegyně vám budou jen tiše závidět.

Obáváme se tedy, že dojde k růstu drobných krádeží na vašem pracovišti, neboť vaši spolupracovníci ve své touze zbavit se ztuhlého krku, si budou tento malý zázrak neustále pujčovat s i bez vašeho vědomí. Je však otázkou, jestli vám ho budou chtít poté vrátit.

Proto důrazně doporučujeme mít tuto USB masáž neustále při sobě nebo si ji zamykat do šuplíku. Jen tak pro jistotu.

Jak již bylo řečeno dříve, tento masážní přistroj ocení hlavně lidé pracující u PC, nicméně své uplatnění určitě nalezne v jakékoliv situaci, kde je potřeba odstranit nepříjemnou ztuhlost svalů.

Pokud hledáte i nějaká další zařízení, která si můžete „zapíchnout“ do počítače, neváhejte navštívit naše patro USB zařízení.

© 2024 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang