Váš lux může vysávat anebo VYSÁVAT! Jaký je rozdíl?

Spotřebiče

Byla tu řeč již o myčkách, pračkách, sekačkách, o všemožných spotřebičích a různých nářadích. Dlouho jsme se již nepodívali na zoubek vysávání. A tak se právě teď můžeme na chvíli věnovat našim milým podlahám, kobercům a předložkám. Stejně jako mnoho dalších technologií, u různých spotřebičů, které se stále zdokonalují, přicházejí i výrobci vysavačů se stále novými a novými vychytávkami. Nevěříte, že se na proudění vzduchu nedá nic vylepšit? Tak to jste na omylu! Pojďte se o tom společně přesvědčit…

S novou vychytávkou tetnokrát přišla značka Electrolux, která své podlahové vysavače vybavila cyklónovou jednotkou. O co, že se jedná? Součástí této technologie je odstředivá síla, která při vysávání oddělí prach ze vzduchu ještě dřív, než se dostane dále do vysavače. Tento proces tak způsobí, že se Vám nezanáší filtr tak často, a vysavač pracuje stále na plný výkon. Tím Vám pochopitelně ušetří jak čas, tak i peníze. To se asi vyplatí mít doma bezsáčkový vysavač Electrolux Cyclone XL ZCX 6430, že ano?

Bezsáčkový vysavač Vám samozřejmě ušetří peníze i za sáčky, které by jinak bylo nutno kupovat, navíc se tento model může pyšnit opravdu snadno přístupnou nádobou na prach, která se lehce vysypává. Pamatujete si ještě ty staré modely vysavačů, které byli neskladné, koberec spíš prapodivně žoužlali a část vysátého vzduchu se zase vesele prodírala na druhé straně ven? Tahle noční můra už Vás nečeká, pokud si do Vašeho království pořídíte vysavač Electrolux Cyclone XL ZCX 6430.

Tento model vyniká i velice sympatickou možností zaparkovat ho jak vertikálně, tak i horizontálně. Horizontální parkovací polohu jistě oceníte při krátké přestváce při vysávání. Tak jako se napříkald u zápasníků sumo hodnotí jejich váha, ukazatel kvality u vysavače je jistě jejich výkon. Vyskoý výkon, ale může být někdy i na škodu. Jistě znáte situaci, kdy se blížíte k vysávání předložky a akční vysavač ji pomalu začne vtahovat celou. Jojo, u toho se člověk leckdy zapotí. Právě pro tyto případy je vasavač Electrolux Cyclone XL ZCX 6430 vybaven elektronickou regulací sacího výknou přímo na vysavači a pro jistotu i mechanickou regulací na hadici.

Na Vás už jen zbývá vybrat si, jestli budete luxovat s vysavačem Electrolux Cyclone v modré či červené barvě.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang