Velikonoce klepou na dveře

Domácnost a nábytek

Začněte se vybavovat na velikonoce, nakupte si barvy na vajíčka, nějaké hezké samolepky, zasejte osení a nezapomeňte také na beránka! Beránek je symbol velikonoc a jakmile se upeče už se čeká jen na to až se obarví vajíčka a přijde den D a začne se vyšupávat.

Beránka si doma můžete upéct dle libosti, biskupského, třeného, piškotového, bábovkového, základem je ale forma, v které se vám beránek vytvaruje. Formu Tescoma Delícia beránek stačí položit na plech, nalít těsto do formy a šup strčit beránka do trouby.

Tuto formu lze použít i jako vykrajovadlo, můžete tak vytvořit velikonoční dortík a nebo si doma udělat nepečeného tvarohového či pudinkového beránka, ten se bude nejvíce hodit i na letní posezení na zahrádce, kdy vás osvěží.

Při zakoupení Tescoma Delícia beránek získáte i originální recepty, které vytvořil tým cukrářů, tak abyste žádné recepty už nehledali na internetu a jen si vybrali z těch nejlepších a nejchutnějších. Po upečení si beránka můžete ozdobit jak jen budete chtít, můžete použít čokoládu, polevu, rozinky, cukrářské ozdoby, prostě vše co vás napadne.

Forma na beránka Tescoma Delícia je velice lehká a skladná, můžete si ji uložit třeba do pekáče nebo na plech, ušetříte tak spoustu místa.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang