Velká rodina potřebuje velkou lednici

Spotřebiče

Pro velkou rodinu není moc ideální obyčejná lednička s mrazničkou, nejenže jsou tak díky malému prostoru všechny suroviny na sobě a může se tak stát že se něco rozleje kam nemá, ale nemáte ani přehled co kde máte.

Je na čase vyměnit starou malou ledničku za úplně novou a prostornou. Americká chladnička Beko GNE 114612 X vám poskytne tolik prostoru kolik budete potřebovat. Při otevření obou křídel této ledničky máte tak přehled kde co máte uložené a vejde se vám tam tak i pekáč na pečení, můžete tak svůj dezert strčit s celým pekáčem rovnou do ledničky.

Pro snadnou údržbu chladničky Beko GNE 114612 X je k dispozici funkce automatické odmrazování chladničky i mrazničky, proti zápachu je zde antibakteriální a protizápachový filtr a jestli máte doma malé děti, které rády šahají na nerezové věci, určitě si tuto chladničku zalíbíte díky antitouch úpravě, která zabraňuje nechtěným otiskům prstů.

Objem chladničky je 385l a objem mrazničky je 155l, celkový objem tak činí 540l, při výpadku proudu vám chladnička Beko GNE 114612 X vydrží patnáct hodin. Není tedy už nad čím váhat, tuto americkou chladničku prostě musíte mít doma!

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang