Léto za každého počasí – Venkovní tepelný zářič Campingaz Gardensol

Dílna, stavba a zahrada

Tropické noci jsou překrásné, jenže kolik jich za kalendářní rok napočítáte? Řídit se jimi pro pořádání nejrůznějších barbecue či grilování tedy není příliš praktické. Pokud se nechcete omezovat a večery trávit na zahradě kdykoliv, třeba i v zimě, rozhodně se koukněte na naši nabídku venkovních tepelných zářičů. Dnes vám představujeme tepelný zářič Campingaz Gardensol.

Počet lidí, kteří na chatách a chalupách nechtějí trávit večery zavřené mezi čtyřmi stěnami den ode dne přibývá. Jenže počasí není vždy na naší straně. Máte-li tedy například zahradní altánek a chcete-li v něm trávit více času, venkovní tepelný zářič vám tento pobyt zpříjemní. Z naší nabídky si můžete například vybrat model Gardensol od firmy Campingaz.

Venkovní tepelný zářič Campingaz Gardensol vám nabízí výkon plných 11.500W. Na jednu 10kg propan-butanovou láhev vám bude “zářit” a teplo přinášet více jak 11 hodin . Manipulace je s tímto výrobkem naprosto snadná. V balení naleznete vše potřebné pro jednoduché připojení zářiče na PB láhev. Také samotný zářič váží pouhých 18kg, takže se při jeho instalaci rozhodně nestrháte. Nemusíte se ani bát, že používání tohoto výrobku může být nebezpečnou záležitostí. Zářič je vybaven velmi stabilní základnou a jeho převrhnutí je takřka nemožné.

Využijte naší speciální cenové nabídky a ušetřete při koupi venkovního tepelného zářiče Campingaz Gardensol. Mimo to si vaše oblíbené chvíle trávené na chatách a chalupách můžete protáhnout i o ne zcela teplé noci, což už je, myslím, lákadlo více než vděčné.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang