Veselé a snadné čištění zubů pro Vaše děti!

Spotřebiče

Chtěli byste zpříjemnit svým dětem ranní vstávání? Jistě jste už zažili, že Vaše drahé ratolesti silně protestovaly, když měly ráno provádět ústní hygienu. S tímto elektrickým zubním kartáčkem se na čištění zubů budou těšit.

Zubní kartáček ETA 1294 90010 červený je bateriový zubní kartáček pro děti, který vyniká svým krásným designem růžové barvy s dětskými motivy. Tvar držátka je ve tvaru motýla, který má úchyt na kelímek a kartáček. Velice originálním nápadem tohoto kartáčku jsou přesípací hodiny, které jsou zabudované v držáku. Pokud máte problém děti ohlídat, aby si zuby čistily alespoň 2 – 3 minuty, tak je toto řešení velmi praktické a zároveň pro ně i zábavné. Kartáček ETA 1294 90010 červený má počet oscilačních pohybů 4500 za minutu a je možné s ním otáčet pod úhlem 60º.

Pro Vaše děti bude čištění s kartáčkem ETA 1294 90010 červený snadnější, zábavnější a rychlejší. Vy zase budete mít klid, že nemusíte děti stále pobízet, aby si vyčistily zuby, protože si je budou chtít čistit sami.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang