Vlasy jsou ozdobou každé ženy

Spotřebiče

…a proto je třeba se o ně náležitě starat a upravovat je. Vhodnou žehličkou na vlasy zkrotíte neposlušné prameny, vytvoříte hladký účes i nádherné lokny. Jak vybrat tu pravou?

S Žehličkou na vlasy Remington S 9500 Pearl budou Vaše vlasy ozdobou v tom pravém slova smyslu. Tato žehlička totiž nabízí výjimečný zdokonalený keramický Ultimate povrch s odlesky z pravých perel! Při koupi tohoto výrobku navíc dostanete zdarma dárek – náhrdelník z perel. Vaše vlasy tak opravdu budou Vaší ozdobou, doslova perlou. Výjimečná je i funkce Turbo Boost, díky které se žehlička zahřeje během deseti sekund, stačí tedy jen zapnout do zásuvky a můžete žehlit. Teplotu můžete nastavit až na 235°C.

Žehlička na vlasy Remington S 9500 Pearl je jako stvořená na cesty, především pokud rádi cestujete do zahraničí. Disponuje totiž celosvětovým napětím, díky kterému je možné žehličku zprovoznit i v jiných zemích. K žehličce navíc dostanete žáruvzdorné pouzdro a podložku, které spolu s funkcí automatického vypnutí po jedné hodině zabrání nechtěným nehodám. Žehlička je vzhledem ke svému tvaru vhodná i pro vytváření loken a kudrlinek a díky kabelu o délce 3 metry si vlasy budete moci vyžehlit i ve větší vzdálenosti od zásuvky.

Šetřit na žehličce na vlasy se nevyplatí, v sázce je přece jen krása Vašich vlasů.  Žehlička na vlasy Remington S 9500 Pearl nejen výborně vypadá, ale je i neobyčejně kvalitní a nabízí záruční dobu na celých dlouhých 5 let!

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang