Vlasy vyžehlené a zdravé zároveň? Žádná fikce

Spotřebiče

Toužíte po dokonale rovných vlasech, případně krásných loknách, ale bojíte se, že si při častém používání žehličky na vlasy své vlasy poničíte? Už se nemusíte bát!

Jak toho docílíte? S unikátní Žehličkou na vlasy Rowenta SF 7870 D0! Tato žehlička využívá revoluční patentovanou technologii Ultra tension, která vlasy umožňuje vyžehlit teplotou o 60°C nižší než běžná žehlička. Vlasy se budou žehlit při teplotě 170°C a přitom efekt vyžehlení bude úplně stejný jako při žehlení teplotou 230°C běžnou žehličkou. Žehlit se samozřejmě dá i teplotou vyšší, žehlička se rozpálí až do teploty 200°C. Zahřívá se během 10 sekund a navíc si požadovanou teplotu můžete zafixovat.

Žehlička na vlasy Rowenta SF 7870 D0 má navíc unikátní povrch obohacený o titanium a stříbro, čímž se stává mnohem hladším, poskytuje vlasům lepší ochranu a dodává jim lesk. Je vybavena lehce čitelným LCD displejem a generátorem iontů, který eliminuje statickou elektřinu a Vaše vlasy tak nebudou poletovat po všech stranách a chytat se Vám na oblečení. Vlasy budou hebké, lesklé a bude jednoduché je upravovat.

Vyžehlené vlasy bez poškození jejich struktury už není nedostižný sen. Se Žehličkou na vlasy Rowenta SF 7870 D0 můžete mít oboje najednou.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang