Voňavá snídaně i rychlá večeře

Spotřebiče

Jste už rozhodnutí, že si do domácnosti pořídíte topinkovač, jen ještě nevíte po kterém sáhnout? V tom případě dnes pro vás máme skvělý tip! Není třeba dlouho vybírat a porovnávat, značka Catler nabízí perfektní kvalitu, skvělý design a praktické funkce! Pojďme se tedy na váš budoucí topinkovač podívat zblízka!

S topinkovačem vám do domu přijde i mnoho možností a variant snídaní, večeří, ale i rychlého pohoštění pro nečekanou návštěvu! Nekupujte tedy nějaké levné provizorní přístroje na jednu sezónu a sáhněte na jistotu po opravdové kvalitě! Topinkovač Catler TS 4010 je jednou z nich!

Tento topinkovač s displejem je určen až pro 4 toasty a díky nástavci na rozpékání pečiva, si můžete rozpéci i bagetu, či rohlík. Podsvětlený displej vám jednoduše zobrazí intenzitu opékání a jakmile topinkovač spustíte, můžete na displeji sledovat i zbývající dobu do konce opékání. Jakmile je toast hotový, zazní i zvuková signalizace “toast ready”

Díky přednastavené funkci můžete snadno toasty i jen ohřát, bez dalšího opékání. A funkce Crumpet zajistí intenzivnější opečení toastu z jedné strany. Topinkovač Catler TS 4010 disponuje 9 stupni intenzity opékaní a jistě oceníte i funkci LIft&Look, kdy si v průběhu opékání můžete jen zkontrolovat propečení vaší topinky!

S topinkovačem Catler TS 4010 se budete těšit na každou křupavou a voňavou snídani, či lehkou večeři!

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang