Vůně s kořeny v bývalém Československu – parfémy Estée Lauder

Parfémy, kosmetika a zdraví

Milovníky květinových vůní a jedinečné elegance nezklame rozsáhlá paleta parfémů od značky Estée Lauder. Z této renomované řady se zvláštním zaujetím představujeme parfémy Intuition a Pleasures, které pohrouží každou ženu do okouzlujícího světa květin a ovoce. Je zajímavým zážitkem ponořit se do těchto sofistikovaných esencí od Estée Lauder, které vynikají svou neodolatelností.

Estée Lauder, zakladatelka stejnojmenné kosmetické společnosti, se narodila v New Yorku roku 1906 jako dcera Čecha a Maďarky. S vizí a podnikavostí založila v roce 1937 kosmetickou říši, jež se stala synonymem pro luxus a kvalitu. Vedle kosmetiky se Estée Lauder rovněž věnovala vývoji parfémů, mezi nimiž se významně vyznačují Intuition a Pleasures.

Estée Lauder, vyhlášená v roce 1998 časopisem Time mezi 20 nejvlivnějšími obchodními génii 20. století, byla nejen úspěšnou podnikatelkou, ale i vášnivou tvůrkyní v oblasti krásy. Její rodinná linie nese výjimečný podnikatelský gen, což potvrzují i její synové, Leonard a Ronald, kteří pokračují v rodinné tradici. Estée Lauder zanechala nejednoznačný odkaz, který přetrvává nejen ve světě obchodu, ale také v umění zachycování krásy prostřednictvím vonných kompozic.

Vůně Estée Lauder Intuition, zabalena v nádherném flakonu, oživuje krásu své nositelky svěžími tóny zahradní zeleně, mandarinek, bergamotu, grapefruitu a čínského rododendronu. Pleasures, druhý parfém z nabídky, vás ponoří do květinového ráje lilií, šeříku, pivoněk a fialek.

Výběr parfémů Estée Lauder není pouze výběrem vůní, ale také vstupem do dědictví ženy, která dokázala spojit krásu s podnikáním. Její vášeň pro kvalitu a lásku k výjimečným vůním se odráží v každém flakonu.

© 2024 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang