Vůně s kořeny v bývalém Československu – parfémy Estée Lauder

Parfémy, kosmetika a zdraví

Máte-li rádi květiny a z říše květin u vás jsou na předních pozicích lilie, fialky, šeřík nebo frézie, pak si jistě oblíbíte i vůně značky Estée Lauder, které vám dnes chceme představit. Z této známé řady vám nabízíme parfémové vody Intuition a Pleasures, které vás, dámy, učiní neodolatelnými. Provoňte se do světa květin a ovoce s parfémy Estée Lauder.

Ještě bychom vám měli vysvětlit to s tím Československem. Právě otce Čechoslováka a matku Maďarku měla Estée Lauder, která se již narodila v New Yorku v roce 1906. O 31 let později založila kosmetickou společnost Estée Lauder, jenž se samozřejmě zasloužila také o parfémy Estée Lauder, které naleznete se velmi příjemné ceny v našem obchodě Nakupka.cz.

Estée Lauder byla skutečným mistrem ve svém oboru a ne nadarmo byla v roce 1998 časopisem Time vybrána mezi 20 nejvlivnějších obchodních géniů 20. století. Jako jediná žena. Vůbec celá její rodina měla velmi kvalitní a schopné obchodní geny. Starší syn Leonard byl v minulosti výkonným ředitelem společnosti, mladší syn Ronald mimo jiné vlastní naší nejúspěěnšjí komerční TV stanici. Mimo peněz a světa obchodů však Estée měla cit i pro krásu. Sice v roce 2003 ve věku 97 let zemřela na srdeční příhodu, nicméně její odkaz žije dál.

Tím odkazem jsou mimo jiné voňavé flakony naplněné okouzlující vůní. Parfém Estée Lauder Intuition v krásném balení provoní vaši krásu čerstvou zahradní zelení, mandarinkami bergamotem, grapefruitem nebo čínským rododendronem. Druhý parfém z naší nabídky, Estée Lauder Pleasures z vás udělá krásnou kyticky z lilií, šeříku, pivoněk a fialek.

V našich parfémech naleznete spoustu krásných vůní za neméně voňavé ceny. Přičichněte si!

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang