Vymrzlé auto po ránu? Brrrr, to je teda začátek dne

Auto-moto

Také nedáte dopustit na komfort osobního auta a neudělali byste bez něj ani krok? Doprava s ním je jistě pohodlnější než se po ránu trmácet do práce autobusem a v mnoha případech jistě i rychlejší. Ale zase oproti krásně vyhřátému autobusu mu přeci jen něco chybí.

Než se totiž auto vytopí, tak to prostě chvilku trvá a to jsou potom nekonečné minuty. A my je umíme zkrátit.

Není to žádná věda. Pokud váš model auta není ještě vybaven vyhřívanými sedačkami, nemusíte zákonitě trpět zimou než se váš vůz vytopí. Je tu totiž něco, co vás zahřeje ještě dříve! Je to vyhřívaný potah sedadla Compass Teddy, 12V!

Tento vyhřívaný potah sedadla se zesílenou konstrukcí je navíc také velmi příjemný na dotek a kromě tepla vám tak bude nabízet i dokonalé pohodlí.

Potah Compass Teddy je vybaven 12V konektorem, lze ho tedy bez problému zapojit do jakéhokoli automobilového zapalovače. Univerzální systém upevnění vám dovoluje připevnit potah na běžně používané sedačky. Lze ho dokonce použít i na sedadlech se zabudovaným postranním airbagem.

U sedadla lze zvolit dva stupně teploty, pokud si tedy nepotrpíte na vařící sedačku, jako občas bývá v tramvaji, lze jednoduše nastavit nižší stupeň vyhřívání. Možná se dokonce budete z postele přímo těšit do auta, kde vás čeká zase pěkné teplíčko.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang