Vysává zatímco vy odpočíváte – Robotický vysavač iRobot Roomba 563 Pet

Spotřebiče

Stále všude doma nacházíte chlupy po svém čtyřnohém mazlíčkovi? ANo? Pak vám je určitě dobře známo jak se tyto chlupy špatně odstraňují například z koberce. Teď ale namáhavému a zdlouhavému luxování koberce a vůbec všech typů podlah odzvonilo! O všechno se postará nový Robotický vysavač iRobot Roomba 563 Pet, díky kterému si budete moci místo vysávání sednout do křesla k oblíbenému pořadu a relaxovat.

Robotický vysavač iRobot Roomba 563 Pet se stal po celém světe nepostradatelným pomocníkem ve všech domácnostech. Ať už v již zmiňovaných, kde domácí zvířátka patří mezi rodinné příslušníky, tak i v těch, kde je perfektní úklid samozřejmostí. Uklízí jak koberce, lina a parkety, tak i tvrdé plochy jako jsou například kachličky. Robotický vysavač iRobot Roomba 563 Pet je opravdovým profesionálem v úklidu, kterého si nebudete moct vynachválit.

Nejenomže vám ušetří spoustu času, které byste vysáváním strávili, ale také po něm zůstane perfektní čistota, které byste s běžným vysavačem těžko dosáhli. Zároveň také nemusíte robotický vysavač hlídat a uklízet vám může klidně zatímco vy budete na večeři s přáteli nebo rodinou. Jeho inteligence spočívá v 38 různých senzorech pro orientaci, díky nímž může vysávat při okrajích a nikdy nikam nespadne. Také sám aktivně detekuje nečistoty a dokonce se i sám dojede nabít k napájecí stanici Home Base.

Robotický vysavač iRobot Roomba 563 Pet je doporučem tomu, kdo chce vyřešit problém s úklidem po domácích mazlíčcích. Vybrat si však můžete z celé řady robotických vysavačů. Za zmínku také stojí moderní design, který padne do každé domácnosti.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang