Vysavač Bosch 72225

Spotřebiče

Zajisté máte také doma pejska, kočičku, nebo například morčátko – všichni mají něco společné: každý den z jejich srsti vypadávají chlupy. Jak z vlastní zkušenosti víte, z koberců a z čalouněného nábytku se chlupy odstraňují pomocí běžných vysavačů velmi špatně. Chlupy, které včas neodstraníte nebo zůstanou delší dobu ve vysavači, mohou být příčinou nepříjemného zápachu. Bosch s láskou k našim čtyřnohým kamarádům přišel s návrhem na řešení těchto problémů – podlahový vysavač Bosch 72225 perfektně vyčistí jakýkoli povrch díky speciální podlahové trysce na odstraňování zvířecích chlupů a systém opatření uvnitř vysavače nedá pachům šanci, aby se dostaly do volného prostoru.

Maximální výkon tohoto vysavače Bosch je 2200 W, představuje optimální hygienické řešení pro všechny chovatele, kterým chlupáčkové dělají společnost přímo doma. Objem filtračního sáčku je 5 l, akční rádius 10 m a díky účinnému tlumení obzvláště tichý provoz.

Boj proti zvířecím chlupům Vám s úsměvem na rtech pomůže zvládnout také podlahová tryska, která díky dvěma sametovým lištám absorbuje jedním tahem zvířecí chlupy rychleji než ostatní podlahové trysky a díky vysokému výkonu motoru čistí více do hloubky. Dá se snadno použít na podlahu i koberec. Tryska je tak plochá a flexibilní, že se bez problémů dostane pod každý kus nábytku.

Vysavač také velmi ocení alergici – díky funkci air flow control system a pomocí air safe je vzduch vycházející z vysavače důkladně zbaven všech nečistot a nebezpečných částeček jemného prachu. LCD displej za Vás hlídá výměny filtru, který pohlcuje nepříjemné pachy ze zvířecích chlupů.

Nezapomeňte tedy, že pokud plánujete pod vánočním stromkem mazlíčka pro nejmladší členy rodiny, měla by maminka dostat také svého pomocníka.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang