Levné účinné vysávání – Vysavač Hyundai VC 002

Spotřebiče

Konec roku se blíží a byť jeho oslavy vybízí ke klidu a míru, málokdo si to dokáže přeze všechno pečení a uklízení přiznat. Každoroční kolorit Vánoc, přiznejme si to, je prostě uklízení až do poslední možné chvíle a možná ještě chvíli po. Nehodláme vám tady promlouvat do duše s tím, o čem ty Vánoční svátky jsou. Spíše bychom vám rádi nabídli výrobky, se kterými ten proces vánočního úklidu můžete zefektivnit; tedy zrychlit a ještě přitom ušetřit. Mezi takové výrobky jistě patří účinný vysavač a takovým je i model VC 002 od společnosti Hyundai.

Vysávání patří určitě mezi činnosti, které neděláme pouze před Vánoci. A tak koupě šikovného vysavače jistě ušetří svým majitelům spousty dřiny a času, který by museli investovat do nějakého hloupého výrobku. Říká se, na kvalitě by se šetřit nemělo, nicméně s vysvačem VC 002 od společnosti Hyundai vaše peněženka rozhodně trpět nebude.

Tento ležatý vysavač je určen pro suché vysávání a jednou z jeho výhod je možnost bezsáčkového provozu. Jak už název napovídá, při vysávání s těmito vysavači odpadá nehygienické manipulování s prachovými sáčky a ani výměna jednotlivých součástí (filtry) není nutná. Princip bezáčkových vysavačů je pomocí odstředivé síly odstředit částečky prachu při rychlosti zvuku a následně je odstranit.

Jednou za čas stačí jen plně uzavřenou komůrku s filtrem omýt pod proudem vody. Jelikož se však odstraní 99,999% částeček prachu, filtr se myje zpravidla až po delším používání. Další výhodou bezsáčkového provozu je vhodnost použití těchto vysavačů v domácnostech s alergiky díky opravdu dobré filtraci. A v neposlední řadě také konstatntní výkon, který klesá až v přpadě většího zanesení HEPA filtru.

V naší nabídce máte na výběr ze dvou barev –  oranžovou a modrou. Díky naší cenové akci ušetříte při koupi v našem internetovém obchodě 28% z běžné ceny. Takže neváhejte  a pořiďte si do domácnosti moderní výrobek, který přináší více výhod, než konkurence.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang