Vysávání jde i jednoduše

Spotřebiče

Ne vždy je potřeba kupovat ty opravdu nejdražší věci, dnes vám představíme průmyslový vysač, který se velmi dobře upotřebí i v jakékoli domácnosti. Díky jeho povaze se není třeba bát ani jeho používání ve venkovních prostorech, ochotně pomůže i všem domácím kutilům.

Malé vysavače jsou sice dobře uskladnitelné, ale plní opravdu tu hlavní funkci, která se od nich očekává? Tou je samozřejmě vysávání, které není možné bez silného motoru, díky kterému jde vysávání dobře od ruky. 1500 wattů, to už je pořádná síla. Navíc Einhell BT-VC 1500 má i nádobu o velikosti 30 litrů a tam už se vejde kupa nečistot.

Vysavač stačí zapojit do klasické zásuvky na 230 V, pro pohyb s vysavačem slouží 4 kolečka a samozřejmě i držadlo na přenášení. Velkou výhodou vysavače Einhell BT-VC 1500 je schopnost kromě klasického i mokrého vysávání, voda se vypustí po povolení výpustného šroubu na vodu. Není problém ani čištění menších prostorů, standartně se dodává tryska na čištění štěrbin a také kombinovaná tryska, regulovatelnost vzduchu na držadle je samozřejmostí.

Skládaný filtr i pěnový filtr a dlouhá hadice, na kterou připojíte kovovou trubici vám vysávání ještě více ulehčí a z vás se stanou fanoušci průmyslových vysavačů.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang