Když vytírat, tak jedině snadno a rychle

Domácnost a nábytek

I bez různých průzkumů, je jasné, že vytírání domácnosti bude jedna z těch nejneoblíbenější domácích prací. Patřilo sem jistě i mytí nádobí, jenže na to už máme myčky. Doby, kdy se pralo ručně ve vaně, už jsou také pryč. Z této činnosti nás zachránily pračky.  A co že nás zachrání od té úmorné a namáhavé práce – tedy vytírání? Odpověď Vám nabízí firma Leifheit.

Německá firma Leifheit vznikla roku 1959 a od té doby se snaží ulehčit a usnadnit různé domácí pracovní procesy. Na trh vstoupila s čističi na koberce, dále rozšířila sortiment o sušáky na prádlo, otvíráky na konzervy a víčka. Za svou éru se stihla spojit s různými firmami, produkující domácí pomocníky a doplňky. Není tedy žádným nováčkem a přesně ví, jak usnadnit kdejakou činnost v domácnosti.

Revoluční pomocník při úklidu podlah se uvedl na trh roku 2006 a věřte že od té doby prošel ještě zdokonalením. Říkejme mu Twist system. Tato sada se skládá z mopu a vědra. Pesimista si možná řekne “prostě zase kýbl a koště”, ale kdepak tahle sada v sobě skrývá mnohem více! Twist system totiž umožňuje mytí podlah bez kontaktu rukou a špinavé vody. A to se vám s obyčejným kýblem zkrátka nepovede. Vědro je vybaveno odstředivým systémem, který dokonale vyždímá mop na požadovanou vlhkost, takže již nemusíte své ruce máchat ve špinavé vodě a pak ještě namáhat ždímáním hadru. Pro univerzální použití, je  mop určen pro všechny typy podlah a pohyblivý kloub, kterým je vybaven, Vám zajistí vytírání schodů, rohů a těžko dostupných míst.

Předpokladem dokonale čisté podlahy je mít dokonale čistý pracovní nástroj. Dosáhnout této podmínky je velice snadné, u mopu Twist system totiž máte k dispozici vyměnitelný návlek, který lze prát v pračce. Tak už víte, co si budete přát pod stromeček?

© 2024 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang