Vyždímejte si maximum šťávy

Novinky

Necítíte se zrovna nejlépe a nemáte chuť ani k jídlu? Čerstvá ovocná nebo zeleninová šťáva vaše tělo nijak nezatíží, a navíc vám současně dodá důležité živiny. Odmítají vaše děti zeleninu? Zkuste jim nabídnout ovocno – zeleninovou šťávu, tam si její chuti prostě nevšimnou. Milujete ovocné a zeleninové koktejly? Pořiďte si domů šnekový odšťavňovač a nebudete litovat.

Hlavní důvody proč se rozhodnout pro pomalý lis  Concept LO-​7065 Home Made Juice na ovoce i zeleninu jsou třeba tyto – odšťavní až 1,5 kg rybízu za 2 minuty. Na pohodu! Už žádné puchýře od mlýnku. 75 mm široký plnící otvor umožňuje vkládat celé plody, ušetříte tak spoustu času stráveného krájením. Budete mít tři spotřebiče v jednom – součástí příslušenství je i sítko na smoothie a sítko na studené dezerty. Připravte si ke snídani zelené smoothie nebo potěšte děti výbornými ovocnými dezerty s jogurtem nebo tvarohem. Odpad zůstává téměř suchý. Můžete ho použít k přípravě zeleninových karbanátků nebo placiček.

Protiodtokový uzávěr Anti Drip vám umožní výměnu nádoby na šťávu, aniž byste si znečistili linku nebo museli přestat odšťavňovat. Jednoduše přiklopíte, vyměníte sklenici a zase odklopíte. Protiskluzové nožičky zajišťují dokonalou stabilitu spotřebiče. Lis je tak tichý, že ho během provozu téměř neuslyšíte. A něco navíc – součástí balení jsou samolepky, kterými si může každý člen rodiny označit svou láhev na pití. Podpořte si nejen svoje zdraví přístrojem, který má o 40% větší výtěžnost než běžné odšťavňovače.

© 2022 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang