Vyždímejte si maximum šťávy

Spotřebiče

Necítí se někdo zrovna nejlépe a nemá chuť ani k jídlu? Čerstvá ovocná nebo zeleninová šťáva tělo nijak nezatíží, a navíc současně dodá důležité živiny.

Odmítají děti zeleninu? Co takhle jim nabídnout ovocno – zeleninovou šťávu? Tam si její chuti prostě nevšimnou. Miluje někdo ovocné a zeleninové koktejly? Pak by si měl pořídit šnekový odšťavňovač a nebude litovat.

Hlavní důvody, proč se rozhodnout pro pomalý lis Concept LO-​7065 Home Made Juice na ovoce i zeleninu jsou třeba tyto – odšťavní až 1,5 kg rybízu za 2 minuty. Už žádné puchýře od mlýnku. 

75 mm široký plnící otvor umožňuje vkládat celé plody, člověk tak ušetří spoustu času stráveného krájením. Bude mít tři spotřebiče v jednom – součástí příslušenství je i sítko na smoothie a sítko na studené dezerty.

Lze si připravit ke snídani zelené smoothie nebo potěšit děti výbornými ovocnými dezerty s jogurtem nebo tvarohem. Odpad zůstává téměř suchý. Člověk ho může použít k přípravě zeleninových karbanátků nebo placiček.

Protiodtokový uzávěr Anti Drip umožní výměnu nádoby na šťávu, aniž by se znečistila linka. Jednoduše stačit přiklopit, vyměnit sklenici a zase odklopit. 

Protiskluzové nožičky zajišťují dokonalou stabilitu spotřebiče. Lis je tak tichý, že ho během provozu téměř člověk neuslyší. A něco navíc – součástí balení jsou samolepky, kterými si může každý člen rodiny označit svou láhev na pití. 

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang