Za volant s alkoholem ? – už NIKDY !

Novinky

Rádi si zajedete po dlouhém dni v práci do hospůdky pro svůj oblíbený korbel piva a pořádný steak s přílohou? Už se nemusíte bát, že nadýcháte při policejní kontrole.

Alkoholtester V-net AL 7000 digitální vám řekne, zda už můžete sednout za volant, či ještě chvíli si máte posedět s přáteli v restauraci. Až budete chtít jet domů, vyndáte si z kapsy u bundy svůj alkoholtester, pořádně se nadechnete a na jeden výdech, který má trvat 20 vteřin vám alkoholtester V-net AL 7000 digitální za 4 vteřiny poté zobrazí s přesností +/- deseti procent, kolik máte v sobě alkoholu, rozsah měření je od 0,0 až do 4,0. Pro znovupoužití musíte 30 vteřin počkat, než se alkoholtester znovu zregeneruje. Alkoholtester V-net AL 7000 digitální je poháněn dvěmi bateriemi AAA. Ve standartním balení naleznete 5 kusů náustků, cigaretový jack pro použití v autě a pouzdro.

Proč zbytečně dostat pokutu, když si zbytkový alkohol můžete změřit ihned a raději ještě chvíli posedět tam, kde se vám líbí. Určitě se vám vyplatí ještě chvíli odpočívat na místě, jistě sami uznáte :o)

© 2022 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang