Zábavné cvičení pro celé tělo

Sport a outdoor

Období po vánocích je skvělou dobou pro nová předsevzetí, co je ale třeba letos opravdu dodržet a například změnit postavu a zpevnit i hlubší svalstvo pro lepší koordinaci a stabilitu těla. Výborným cvičením pro ty, kteří moc neholdují nějakým rychlým kardio cvičením, je cvičení na BOSU.

Pro tento typ cvičení stačí jediná pomůcka a tou je podložka Master balanční, dome Ball-Dynaso Bosa, která vypadá v podstatě jako půlka klasického gymnastického míče, ale cvičení na ní dá pěkně zabrat.

BOSU je systém cvičení, kdy procvičíte kompletně celé svalstvo vašeho těla, včetně hlubokého svalstva, které je potřeba pro lepší koordinaci těla. Cvičení na této podložce Master balanční, dome Ball-Dynaso Bosa je určeno pro všechny věkové kategorie, ať už jste sportovec či jen cvičíte doma pro radost.

Pokud vás trápí nepříjemné bolesti zad, tak podložkou Master balanční, dome Ball-Dynaso Bosa můžete provádět i rehabilitační cviky pro zdravá a nebolavá záda. Jinými slovy, cvičení BOSU je skvělé i v tom, že jej můžete v klidu provádět i například při sledování vašeho oblíbeného programu v televizi každý večer.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang