Žádný nepřítel. Pomocník je to

Domácnost a nábytek

Stoupnout si na osobní váhu může být pro někoho noční můrou! Pokud jste si dali předsevzetí, že vaše kila půjdou za každou cenu dolů a stále se vám to nedaří, musíte prostě ještě více zabrat a určitě si také pořídit kvalitní váhu, díky které budete moci analyzovat nejen vaši celkovou hmotnost!

Výsledná váha je jistě důležitá a je to ten nejjednodušší ukazatel, ale v každém případě je nutné vzít v úvahu i zavodnění těla, množství svalů či váhu kostí. Můžete skutečně hubnout a svaly se vám začít rýsovat, ale na obyčejné váze si toho ani nevšimnete, na váze Omron BF214 ale ano!

Váha Omron BF214 je perfektní váhou pro případ, kdy jste se rozhodli zhubnout díky kombinaci zdravého jídla a pohybu. Díky 4 senzorům dokáže vážit s přesností 0,1 kg. Ale hlavně dokáže analyzovat množství tělesného tuku v těle, kosterního svalstva a vypočítá i BMI.

Tato chytrá osobní váha rozliší mezi úbytkem tuku a úbytkem aktivní tělesné hmoty (vody,svalstva a ost.) při dietě. A to je přesně to, co potřebujete!

Váhu Omron BF214 může využít více členů vaší rodiny, disponuje totiž pamětí vstupních údajů pro 4 osoby a každá z nich jistě ocení grafické znázornění naměřených hodnot. Díky bezpečnostnímu kvalitnímu sklu je nosnost váhy 150 kg.

Osobní váha nemusí být rodinným nepřítelem, ale naopak užitečným pomocníkem, obzvláště, pokud je značky Omron!

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang