Zahrávejte si elektickými šoky spolu se hrou šokující tanky

Domácnost a nábytek

Člověče nezlob se? Starým hrám už dávno odzvonilo! Scrabble? Trochu nuda. Nová doba si žádá nové hry; Více napětí! Více adrenalinu! Více šoků!! Všechny tyto moderní požadavky na zábavu splňují šokující tanky, které si u nás nyní můžete zakoupit.

Šokující tanky jsou další zajímavou hrou, která vás bude možná i trochu bolet. Balení této hry obsahuje dva tanky a dálkové ovladače. Ty jsou právě na celé hře tím nejdůležitějším elementem. Futuristicky vyhlížející tanky na pásových kolech můžete ovládat nejen co se týče pohybu, ale také střelby. Zvukem doplněná střelba z infračervených děl vašemu protivníkovi uštědří elektrický políček prostřednictvím jeho dálkového ovladače. Pro případ upuštění ovladače máte možnost si jej připnout k ruce šňůrkou.

Nemusíte se bát nějaké újmy na vašem zdraví. Tanky používají 3 AA baterie a ovladače 3 AAA baterie. Ty určitě nevyrobí tolik elektřiny, aby vás nějak zranily. Ovšem slušnou “pecku” dostat určitě můžete a tak tato hra bude určitě o rychlosti, dobrých reflexech a hlavně adrenalinu.

Nevíte čím obdarovat své známé nebo jak zpříjemnit svůj všední den? My ano – šokující tankovou bitvou!

© 2024 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang