Zamilujte se do žehlení

Spotřebiče

Ano, spousta z nás to zná, kopa prádla se nahromadila a spolu s ní se zvětšila i nechuť k tomu ji vyžehlit. Nyní ale s Žehličkou Tefal GV 5240 E0 s parním generátorem bude Vaše práce snažší, rychlejší a bez námahy!

Rychlost máte zaručenou díky vyššímu parnímu výkonu a zároveň díky tomu, že se do bojleru vejde až 1l vody, tudíž žehlička vydrží nepřetržitě žehlit až 1,5 hodiny a Vy nebudete muset neustále přerušovat žehlení odbíháním pro novou vodu.

Pro usnadnění je Žehlička Tefal GV 5240 E0 s parním generátorem vybevane žehlicí deskou Ultragliss Diffusion, která je nejkluznější na trhu a Vaše žehlení půjde díky ní jako po másle.

To ale není všechno jelikož tato Žehlička Tefal GV 5240 E0 s parním generátorem má ještě dvě třešničky na dortu, jednou z nich je systém EASY CORD a s tím spojený el. sytém navíjení a extra zvětšený prostor pro uložení kabelu a parní hadice v minimálním čase. Dalším plusem je pohodlné držadlo, které jistě také každý z nás ocení pro příjemnější práci.

Myslím, že všechny tyto informace jsou naprosto dostačující a není důvod proč vyčkávat a nezačít milovat žehlení právě s  Žehličkou Tefal GV 5240 E0 s parním generátorem!

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang