Zaskákejte si

Sport a outdoor

Trampolína už dávno není jen výsadou malých dětí, čím dál častěji ji používají i dospělí, ať už k udržení váhy nebo jen pro zábavu. Existuje nějaká trampolína, která by byla vhodná pro všechny členy rodiny?

Odpověď zní ano! Trampolína MASTERJUMP 120 cm skládací je jako stvořená pro domácí použití celé rodiny. Její největší výsadou určitě je, že je dokonale bezpečná. Je vyrobena z Hi Ten ocelové konstrukce, stojí pevně na osmi nohách a je tak šikovně robustní a stabilní. Navíc má po obvodu ochranný polštář, který zabraňuje nechtěným zraněním. Její nosnost je 100 kg, zaskákat si tak na ní mohou nejen děti, ale i mohutnější dospělí.

Obáváte se, že Vám bude doma taková trampolína překážet? Trampolína MASTERJUMP 120 cm skládací má průměr 120 cm a výšku přibližně 30 cm, nebude Vám tedy stát v cestě ani v menších místnostech. Trampolína navíc disponuje speciálním systémem pro jednoduché uskladnění. Jak to funguje? Trampolínu lze sestavit velmi jednoduše i bez použití jakéhokoliv nářadí, její složení tak zvládnou i ti, kteří sami sebe nepovažují zrovna za domácí kutily. Po složení můžete trampolínu uložit do speciálního vaku a uschovat do skříně, nebo ji vzít kamkoliv s sebou. Složená trampolína totiž váží pouhých 11 kg, bez námahy ji tak s sebou můžete brát na všechny rodinné výlety.

Pokud hledáte pomocníka, který Vám pomůže zabavit a unavit děti tak, že budou spát jako dudci, případně hledáte způsob, jak se vydovádět, uvolnit a zbavit každodenního stresu, trampolína MASTERJUMP 120 cm skládací čeká právě na Vás!

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang