Zdá se vám pořízení čističky vzduchu za vyhozené peníze?

Spotřebiče

Rozhodně bych nepodceňovala tento přístroj, který odstraňuje různé nečistoty ze vzduchu a tím upravuje vzduch ve vnitřních prostorách, kde se vzduch množí viry, bakteriemi, prachem a alergeny. Jelikož v místnostech trávíme většinu času, měli bysme věnovat svému zdraví víc než jej znečištěný vzduch.

Čističky vzduchu nejsou určené nejen pro alergiky a pro kuřáky, ale také pro malé děti. Bydlíte-li ve městě, kde neustále jezdí auta kolem vás, určitě oceníte účinné odstranění škodlivin z vaše bytu. Co vlastně ty čističky vzduchu odstraňují? Jsou to alergeny zvířat, výkaly roztočů, spory plísní, prach, či dokonce zápach a zbytky cigaretového kouře, dále pyl a tím snižují množství alergenů v ovzduší a pomáhají tak k lepšímu dýchání. Většina lidí je často nemocná, je to z toho důvodu že jsou ve vzduchu zbytky virů a bakterií, to je příčinou opakované a zvýšené nemocnosti, tím můžete zabránit jedině díky čističce vzduchu, která tyto viry a bakterie odstraní z ovzduší.  

Čistička vzduchu Coway AP-0509DH je stylová čistička vzduchu s tenkým designem a s vysokou účinností čištění vzduchu, která drží ocenění Reddot design award, má třístupňový filtrační systém a díky elektronickému dotykovému čidlu můžete pohodlně ovládat svoji čističku vzduchu Coway AP-0509DH  . HEPA filtr s dlouhou životností je ekonomický a úsporný, hlučnost se pohybuje kolem čtyřiceti decibelů.

Digitální panel a minimální množství ovládacích tlačítek naznačuje jednoduchou ovladatelnost čističky vzduchu Coway AP-0509DH. Svým inovativním systémem proudění vzduchu přes úzký profil přístroje umožňuje nejen úsporu místa, ale také vysokou účinnost čištění vzduchu. Klasickým vysavačem můžete doma výsat i HEPA filtr, jeho výměna se však doporučuje po třicetišesti měsících.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang