ZDRAVÉ A ZÁŘIVÉ ZUBY S ELEKTRICKÝMI KARTÁČKY BRAUN ORAL B

Spotřebiče

Zdravé a zářivé zuby. Sen každého z nás. Máte obyčejný zubní kartáček byť rádo-by kvalitní? Fajn, to je dobře, ale dokonale čistých zubů s ním nedosáhnete. Chcete mít zářivě bílý úsměv a svěží dech? Tak to zapomeňte na obyčejný zubní kartáček. Cesta k bílým zubům a zdravým dásním vede přes elektrický zubní kartáček od profesionála. Zubní kartáčky Braun jsou zaručenou a léty prověřenou kvalitou. Braun je odborníkem na ústní hygienu. Jejich výrobky prochází dlouhým testovacím obdobím a spolupracují se špičkami v dentálním oboru.

Zdravé zuby. Čistý jazyk. Svěží dech. Lesklá sklovina. Zdravé dásně. Všechny tyto přepoklady pro dobrý pocit vám umožní pouze elektrické zubní kartáčky. Elektrické zubní kartáčky jsou snadnějším, ale efektivnějším způsobem jak udržovat svůj chrup zdravý. Práci udělají za nás. Pro děti se stává čištění zubů lákavější, zkuste třeba Zubní kartáček Braun D9513 KidsPower 900TX,dětský. Je barevný a stejně bezpečný jako manuální zubní kartáček, jeho hlavice je speciální pro dětské zoubky a má jednominutový časovač.

Elektrické zubní kartáčky Braun se vyznačují několika různými specializacemi svých kartáčků. Mají různé hlavice – s leštícími vložkami, tlakový senzor, časovač. Hlavice s vlákny Interdental, systém FlexiSoft i hygienický úložný prostor pro nástavce – Zubní kartáček Braun D15.525 Professional Care 5500 věžový. Všechny tyto a ještě další specializace váš nynější manuální kartáček určitě nemá a proto s ním nemůžete dosáhnout takového výsledku jako s kartáčkem elektrickým. Nejsou to jen zbytečné výmysly, ale faktické způsoby jak uchránit své zuby zdravé před kazy.

Pokud chcete mít zvláště čistou ústní dutinu a mezizubní prostory zbavené veškerých bakterií, Braun pro vás vyrábí Ústní sprchu Braun 8500 (MD 18 OxyJet) Professional Care. Tato ústní sprcha využívá jedinečnou technologii s mikrobublinkami. Je doporučována zubními lékaři zejména pro čištění implantátů, můstků a korunek. Ústní sprcha Braun vám namasíruje dásně a tím redukuje možné krvácení dásní. Pokud chcete mít společně při sobě dokonalý kartáček i ústní sprchu, tady vám Braun snadno vyhoví. Zubní centrum Braun Professional Care 8500 DLX (OC 18.585/545) – zubní centrum obsahuje jak ústní sprchu tak i elektrický zubní kartáček, několik přídavných nástavců i hygienický úložný prostor pro nástavce.

Nic lepšího pro své zuby udělat nemůžete, než jim dopřát profesionání péči ve formě profesionálního zubního kartáčku. Několik odborných studií prováděných po celém světě dokazuje, že elektrický zubní kartáček je mnohem šetrnější k vaší zubní sklovině i dásním a je mnohem efektivnější v boji proti ústním bakteriím.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang