Zdravé klima (nejen) pro vaše dítě – Zvlhčovač vzduchu Philips SCH 580/20

Spotřebiče

Hladina vlhkosti v okolním prostředí hraje důležitou úlohu pro udržení celkové pohody. Pomáhá posilovat imunitní systém vašeho dítěte už od narození a kontrolovat hladinu vlhkosti v bezprostředním okolí dítěte. I vy však určitě oceníte  lepší “ovzduší” u vás doma. Vyberte si z naší nabídky ten správný výrobek pro vás. Je jím zvlhčovač vzduchu Philips SCH 580/20.

Se zvlhčovačem vzduchu Philips SCH 580/20 se do vaší domácnosti dostane výrobek se zárukou kvality předního dodavatele zdravotnických potřeb na náš trh. Tento zvlhčovač zabrání podráždění vašich sliznic vytvořením příjemné úrovně vlhkosti, díky které pomáhá ultrazvukový zvlhčovač chránit vaše dítě před bolením v krku a podrážděním sliznice. To má pozitivní efekt při vytváření odolnosti proti infekcím. Zvlhčování vzduchu také pomáhá zachovat citlivou pokožku dítěte zdravou a jemnou. K dispozici je s tímto zvlhčovačem také sada vlhkoměru a teploměru umožňující sledování a udržování ideálních hladin vlhkosti a teploty v dětském pokoji. (Ideálně při teplotě 16 °C až 20 °C s relativní vlhkostí 40 až 60 %.).

Výstup zvlhčeného vzduchu můžete nastavit tak, aby odpovídal každodenním podmínkám a potřebám vašeho dítěte. Díky tomuto přístroji získáte bezpečný a přirozený systém pro vaši domácnost – chladný, zdravý vlhký vzduch vytvářený vysokofrekvenčními ultrazvukovými vlnami nekondenzuje ani nezvyšuje pokojovou teplotu a je pro vaše dítě zcela bezpečný. Díky mimořádně tichému provozu zvlhčovače může vaše dítě také bez problému a klidně spát.

Dbejte o své zdraví a dopřejte si kvalitní dýchání, které je pro život tou nejzákladnější podmínkou. S modelem zvlhčovače vzduchu Philips SCH 580/20 anebo dalšími modely zvlhčovačů z naší nabídky se vám bude dýchat lépe!

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang