Žehlení je hračka díky pračce se sušičkou Indesit IWDC 7105, nevěříte?

Spotřebiče

Sníte o pračce, která vám ulehčí každodenní práci s praním a sušením prádla a navíc zabere mimimum místa, místo toho abyste měli dva spotřebiče, když můžete mít jen jeden? Nemáte moc času na žehlení a chcete si usnadnit práci.

Tato pračka vám pomůže nastavit program praní podle typu prádla a v přiloženém návodu naleznete na kolik stupňů se prádlo bude prát nebo zda-li je při pracím cyklu zapnuto předpírání. Pračka Indesit IWDC 7105 (EU) má spoustu funkcí, jako je například „snadné žehlení“, touto funkcí nebylo žehlení nikdy snažší,stiskem jediného tlačítka funkce „snadné žehlení“ se zredukují nežádoucí záhyby na prádle a žehlení tak jde snadněji.
Potřebujete-li náhle odejít určitě rádi oceníte funkci „časovač zpoždění“, tato funkce zpozdí okamžik startu cyklu praní a to až do 9 hodin, tlačítko lze tisknout opakovaně, dokud se nerozsvítí kontrolka žádaného času prodlevy.

Mezi speciální prací cykly patří například funkce „sportovní lehké“ což je praní málo znečištěného sportovního oblečení jako jsou tepláky, mikiny či šortky. Dalšími pracími cykly jsou sportovní boty či expresní praní a sušení.
Nemusíte se bát že velká kopa prádla je pro tuto pračku Indesit IWDC 7105 (EU) nějaký problém, náplň prádla může být až sedm kilogramů na praní a pro sušení až pět kilogramů. Další funkcí této pračky je „antioverflow”, neboli kontrola hladiny vody v pračce, díky této funkci se v případě zvýšení hladiny vody v přístroji odčerpá nadbytečná voda.

Jestli ještě nejste přesvědčeni že tato pračka se sušičkou je to pravé co potřebujete, podívejte se do kategorie pračky se sušičkou.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang