K žehlení jedině dobrý film a hlavně žehlicí prkno

Domácnost a nábytek

… a hlavně kvalitní žehlící prkno! Netrapte se s těmi vrtkavými skládačkami, které vám do prádla akorát vytlačí mřížky a pohltí veškerou páru. Žehlení se dá přežít, ale musíte být vybaveni – ideálně žehlícím prknem značky Leifheit!

Jedním z favoritů je jednoznačne model Leifheit 72520 Airboard XL plus. Již název napovídá, že to nebude žádný prcek a žádná třasořitka. Tento model vyniká stabilním rámem a plynule nastavitelnou výškou až do 98 cm. Oproti běžným žehlícím prknům je tento model vybaven neparopropustným povrchem, který usnadňuje žehlení až o 33%, protože pára z vaší žehličky zbytečně neuniká a prádlo je tak mnohem poddajnější.

Zajímavě je řešena i odkládací plocha pro žehličku, kterou lze snadno pohybovat a vy tak “zaparkujete” žehličku snadno a rychle podle potřeby.  Praktická je i vodící anténa na kabel, který má stále tendenci se někde motat a překážet. A přiznejme si, kdo není po chvíli nervní, když se kabel pořád přetáčí, překáží a omezuje samotné žehlení. Už jste zřejmě pochopili, že značka Leifheit myslí na váš komfort a právě proto je žehlící prkno Leifheit 72520 Airboard XL plus vybaveno i prdloužovačkou a elektrickou zásuvkou, takže poopadněte prkno a hurá k televizi, ať to žehlení uteče!

Určitě se nezapomeňte podívat do kategorie žehliček, kde si můžete vybrat i novou žehličku. A aby žehlení bylo opravdu efektivní, můžete své žehlící vybavení rozšířit například o rukávníkLeifheit 71816 Stabil Daisy. Pokud se zrovna nechystáte kupovat nové žehlící prkno, třeba dostatečně poslouží nový potah!

© 2024 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang