Žehlička na vlasy nové generace – Remington S 1052

Spotřebiče

Máte dlouhé, husté či nepoddajné vlasy? Chcete získat ultra hladký účes nebo lokny různých druhů, aniž byste se museli bát o jejich vitalitu, sílu a lesk? Pak právě vám představujeme žehličku nové generace Sleek & Curl, díky které jednoduše a hravě vykouzlíte účes, který vás zrovna napadne.
Stejně jako většina moderních vlasových žehliček má i tato dokonale rovné žehlící plochy pro dokonalé rozložení teploty, které vynikají hlavně svoji šířkou, díky níž narovnáte perfektně i husté či dlouhé vlasy. Žehlička Remington S 1052 navíc nepoškodí vaše vlasy a také zabrání krepatění vlasů. Ptáte se jakto? Může za to povrch ploch, který je opatřen turmalínovou, keramickou a teflonovou vrstvou. Teplotu zahřátí si také snadno zkontrolujete na LCD displeji. Teplotu si můžete libovolně nastavit podle typu vašich vlasů, a to až do 200 °C.

Mezi základní vybavení této vlasové žehličky patří žáruvzdorný obal, žáruvzdorná skládací krabička, otočný kabel a instruktážní DVD Curls secrets. Dopřejte svým vlasům svobodu a pořiďte si vlasovou žehličku Remington S 1052!

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang