Žehlička na vlasy Remington S 2004 – úzká vlasová žehlička s vysokou ochranou

Spotřebiče

Značka Remington v rámci své řady žehliček na vlasy pojmenované “protect & shine” přináší uživatelkám na trh nový inovativní design v kombinaci s nejnovějšími technologiemi pro extra ochranu vlasů. Tato řada je ideální pro uživatelky, které rozhodně nechtějí dělat kompromisy ve vztahu ke svým vlasům, ale rády si vytvářejí účesy podle posledních módních trendů. Taková je i žehlička ma vlasy Remington S 2004

Spousta lesklých, rovných vlasů: Nová vysoce ochranná vlasová žehlička Fibre Straightener (S2004) vyžehlí vaše vlasy inovativním keramicko-turmalínovým povrchem s tkanými teflonovými vlákny. Vlasy jsou mezi plochami jemně hýčkány a chráněny během žehlení. Navíc jsou tyto plochy zárukou vyšší ochrany před třepatěním a poškozením vlasů. Tato vysoce kvalitní žehlička je vybavena rychlým zahříváním a variabilním nastavením teploty.

Jak je patrné z předchozího odstavce, tato žehlička je oproti jiným modelům žehliček na vlasy Remington vybavena tzv. Teflon Woven Fibre PTFE technologií. Jde o vysoce odolný materiál vyrobený z teflonových vláken, který je obtočen okolo pracovních ploch. Při žehlení vlasů funguje tato technologie tak, že tkaná teflonová vlákna pokrývají plochy jemným “polštářkem”, jemně kloužou po vlasech a ochraňují je před žhavými místy a přímým kontaktem s kovem. V kombinaci s keramikou a turmalínem zvyšuje jemnost k vlasům a chrání před poškozením.

Možná přemýšlíte, co je to vlastně ten turmalín. Že je to krásný, polodrahokam (v základní barvě černý, s možností řady barevných provedeních, třeba nádherný červený rubelit), nejspíše asi víte. Pro žehličku na vlasy S 2004 má však význam i další. Jelikož je bohatý na ionizační vlastnosti, pomáhá redukovat krepatění a dodává vlasům zdravý vzhled.

Během 60-ti sekund je žehlička Remington S 2004 připravena k použití a okamžitému stylingu. Vyzkoušejte její báječné vlastnosti a objednete si ji ještě dnes – za mimořádně nízkou cenu a okamžitě k odběru!

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang