Žehličky na vlasy Remington

Spotřebiče

Není žádným velkým tajemstvím, že vlasy dnešních moderních žen nejsou tak krásně rovné jen tak od přírody. Tohoto rovného efektu lze dosílit pomocí žehličky na vlasy. V naší nabídce pro Vás máme jedny z nejlepších žehliček na vlasy od společnosti Remington. Většina těchto žehliček na vlasy kloubí až tři technologické postupy umožňující lehké úpravy Vašich vlasů.

Prvním a asi nejzákladnějším prvkem žehliček na vlasy Remington jsou keramické plochy, které zajišťují vysokou a hlavně rovnoměrně rozloženou teplotu na plochách. Díky tomu nedochází k poškozování Vašich vlasů a je zadržována vlhkost ve vlasech – vlasy se proto nevysušují. Další technologií, kterou využívají žehličky na vlasy Remington, jsou teflonové plotny, které zajišťují snažší vyrovnávání vlasů a udržení jejich hebkosti. Velkým pomocníkem je také teflonový povrch, chránící vlasy před poškozením díky velice nelpřinavému povrchu.

Velkou novinkou v oblasti žehliček na vlasy je u značky Remington takzvaný turmalín, obsažený v povrchu žehličky na vlasy. Co že to turmalín je? Jedná se o polodrahokam, který je velice bohatý na ionizační vlastnosti a pomáhá vlasům k menšímu krepatění a krásnějšímu a zdravějšímu vzhledu. To jsou žehličky na vlasy Remington – teď už je jen na Vás, kterou si z naší nabídky vyberete.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang