Zjistěte, zda jste dobrý Čech

Domácnost a nábytek

Ať už si budete chtít udělat příjemné odpoledne s rodinou a svými blízkými nebo si zpestřit párty s přáteli, tak se vždy hodí mít poruce nějakou zajímavou a zábavnou hru, která nejen prověří Vaše znalosti, ale také zaručí výbornou zábavu!

Poslední dobou se dostávají do pozadí klasické známé stolní hry ve stylu „Člověče, nezlob se“, „Prší“, „Dáma“, apod., jelikož jsou postupně vystřídávány novými moderními hrami, které jsou více nápaditější, čímž nabízejí mnohem zajímavější a zábavnější zážitek. Jednou z takových her je například společenská hra ALBI Česko, která zajistí skvělou zábavu a navíc díky 2400 otázkám prověří Vaše znalosti o naší vlasti (škála otázek je opravdu široká přes historii a kulturu se dostanete i do zákoutí například přírody či sportu). Mladí či starší, skupinky či dvojice, společenská hra ALBI Česko nabízí mnoho různých variant, jak si ji lze zahrát!

Nudíte se? Tak zapomeňte na známou radu z oblíbeného filmu Postřižiny, ať si koupíte medvídka mývala, stačí si pořídit společenskou hru ALBI Česko a nuda bude během chvilky zažehnána!

© 2024 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang