Žralok Vás zbaví nečistot

Spotřebiče

Samozřejmě se nejedná o opravdového žraloka, ale o parní čistič pojmenovaný Domo Shark II DO 230 SR / 5,5 bar. Tento žralok nevynechá jedinou kořist v podobě nečistot a usazenin. Všestranný čistič je určen pro úklid v domě i kolem něj.

Parní čistič nejenže čistí, ale také dezinfikuje, odstraňuje mastnotu a pachy bez jakékoli chemie. Vaše koupelna a WC tak budou dokonale čisté a to bez chemických čističů. Navíc koupí parního čistče Domo Shark II DO 230 SR / 5,5 bar přispějete k ochraně životního prostředí. Možná se Vám zdá zbytečné vyhazovat peníze za parní čistič, ale věřte, že tato investice se Vám do 3 let vrátí.
Parní čistič Domo Shark II DO 230 SR / 5,5 bar je dodáván s tímto příslušenstvím: kartáč na podlahy, trubice, čistič skla, kulatý kartáček, prodloužená trubice, popruh pro snadnou manipulaci a mikrovláknová utěrka. Nádoba na páru ( 1,2 l) je vyrobena z ušlechtilé oceli pro silný a vytrvalý proud páry. Množství páry je možno regulovat. S parním čističem se Vám bude i snadno zacházet, jelikož váží pouhých 4,9 kg. Tak nedejte nečistotám šanci a pořiďte si parní čistič Domo Shark II DO 230 SR / 5,5 bar.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang