Zvlhčovač vzduchu Bionaire BWM 507

Novinky

Také to znáte: topná sezóna a s ní ten nepříjemný suchý vzduch, který často nedosahuje ani 20 % vlhkosti. Velmi suchý vzduch často způsobuje nepříjemnosti, jako je suchý a dráždivý kašel, chronickou rýmu, ranní škrábání v krku a podobně. Lékaři přitom doporučují jako optimální 40-50 % vlhkost vzduchu. Pokud máte pocit, že právě Váš byt trpí příliš suchým vzduchem, pořiďte si zvlhčovač vzduchu Bionare BWM 5075. Firma Bionare je největším výrobcem zvlhčovačů a díky moderním technologiím dokonale zajišťuje optimální vlhkost v domácnostech nebo na pracovištích.

Zvlhčovač vzduchu Bionare BWM 5075 zvlhčuje teplou vodní párou. To je lepší, protože se tím z vody dostanou mikroorganismy, které se v ní během provozu namnoží. Zvlhčovač vzduchu Bionare BWM 5075 má nádrž na 4 litry vody a misku pro aromaterapii, když chcete vzduch v místnosti provonět. Zvlhčovač je doporučený pro místnost do 62 m2. Spotřeba vody je přibližně 0,5 litru za hodinu. Zvlhčovače vzduchu je vždy dobré umístit na zem, ne v blízkosti oken nebo dveří, aby se optimalizovalo proudění vlhkosti v místnosti. Zvlhčovač vzduchu Bionare BWM 5075 má také noční světýlko, které oceníte zejména v dětských pokojích.

Pokud Vás značka Bionare zaujala, podívejte se na celou nabídku zvlhčovačů a čističů vzduchu Bionare.

Klíčová slova: EB-76899

Rubriky článků

  • Audio-Video
  • Autodoplňky
  • Bílá technika
  • Nákup na splátky
  • Zahradní technika

Akce na produkty firmy Whirlpool, která bude probíhat ve dnech 19.9.-12.10. nebo do vyprodání skladových zásob.

Archiv článků

Na stránce Novinky zveřejňujeme informace k produktům, které nabízíme Vám, našim zákazníkům internetového obchodu Nakupka.cz, který na trhu působí již od roku 2004 a má celou řadu spokojených zákazníků. Na serveru Nakupka.cz je možné výrobky zakoupit v několika tematicky rozdělených patrech: Bílá technika, Audio-Video, Zahradní technika, Nářadí a Autodoplňky.

© 2022 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang