ATYPICKÁ Varná deska sklo. Whirlpool AKT 834NE

Spotřebiče

Sháníte originální doplňek do vaší kuchyně? Zbavili jste se konečně sporáku a teď vyhlížíte novou varnou desku? Máme pro vás exkluzivní sklokeramickou varnou desku Whirlpool, která je zcela atypická svým obdélníkovým tvarem a složením varných zón. Whirlpool stále obnovuje svoji nabídku a přichází s novými variantami, varná deska sklo. Whirlpool AKT 834NE je velmi originální a praktická ve všech směrech.

Sklokeramická varná deska velmi rychle nahrazuje litinové sporáky, které jsou nákladné a pomalé. Tato varná deska na první pohled upoutá svým nestandartním tvarem a rozmístěním varných zón. Nestandartní obdélníkový tvar s rozměry 77 x 51 cm poskytuje až 4 varné zóny, z nichž dvě jsou variabilní, takže dostáváme dohromady 6 různých varných zón. Různorodost varných zón šetří energii, která vám utíká použitím malého hrnce na velké varné zóně, to se vám tady rozhodně nemůže stát a zároveň můžete připravovat několik pokrmů najednou.

Sklokeramická varná deska Whirlpool je vyspělá nejenom svou variabilitou ale i svými funkcemi. Tato šikovná černá lady má dotykové ovládání hned vpředu, hlavní vypínač, dětskou pojistku, indikaci zůstatkového tepla i indikaci zapnutého stavu.

Takže určitě neváhejte a starý sporák vyhoďte! Nová Varná deska sklo. Whirlpool AKT 834NE je dobrou investicí a skvělým elegantním doplňek pro vaši nově zařízenou kuchyni.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang