Bloudění přenechejte bludičkám

Auto-moto

Také se vám někdy honí hlavou, že ti co mají na starosti číslování domů se snad museli při té práci dočista zbláznit a ti co značí ulice prostě asi někdy vůbec ani nepřišli do práce? Vyznat se v cizím městě a nebo nové zástavbě není vždycky tak úplně jednoduché a váš spolujezdec s mapou na to prostě pořád stačit nemůže!

Ne že byste snad spolujezdce museli nutně úplně vyměnit za novou navigaci, ale taková malá další podpora do auta bude jen přínosem. V případě navigace Tomtom GO LIVE 1005 Europe 45 Lifetime to rozhodně nebudou vyhozené peníze!

Tato navigace je vybavena velkou spoustou doplňovkých funkcí a vlastností, díky kterým se z ní stává naprosto plnohodnotný parťák na všechny vaše cesty.

Velkým lákadlem je určtitě možnost doživotních aktualizací map Lifetime zdarma a věříme, že určitě oceníte i funkci HD Traffic, díky které se můžete snadno vyhnout dopravní zácpě a na místo určení tak dojet s co nejmenším zpožděním.

Navigace Tomtom GO LIVE 1005 Europe 45 Lifetime má 13 cm citlivý barevný displej Fluid Touch, který je hezky přehledný a umožňuje intuitivní ovládání. Nemusíte být zrovna začátečník abyste ocenili dokonalé navádění jízndními pruhy a pokud si občas zahrajete na piráta silnic, navigace vás včas upozorní na stálé radary a na nepřiměřenou rychlost.

Určitě nejednou se vám stalo, že jste dojeli do cíle, ale nebylo kde zaparkovat? S pomocí parkovacího asistenta, který vám pomůže najít nejbližší parkoviště, by to opět mohlo být mnhohem rychlejší a snazší.

Výčet šikovných vlastností ale ještě nekončí! Navigace Tomtom GO LIVE 1005 Europe 45 Lifetime je také dále vybavena místním vyhledáváním přes Google, snadno tak naleznete obchody či firmy, které právě hledáte.

Funkce QuickGPSfix zase zajistí spuštění navigace během několika vteřin a v případě, že máte plné ruce řízení, lze navigaci ovládat i hlasem. Určitě si každý sám vyberete funkci, na kterou nedáte dopustit a navigace Tomtom se pro vás stane skutečně nepostradatelnou na jakýkoli výlet.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang