Bublinková neodolatelná masáž pro vaše nohy

Spotřebiče

Není nad večerní pohodu. Přijdete z práce, jste unavení a bolí Vás nohy. Jediné co zabírá je teplá voda a masáž. A kdo z Vás nemá rád vířivku s bublinkami?! Využijte kombinace 2 v 1. Bublinková masáž je to pravé potěšení pro vaše nohy.

Masážní přístroj na nohy ECG MN 103 má hned několik funkcí. Slouží ke zlepšení prokrvení pokožky a krevního oběhu, který je vybavený vestavěným topným tělesem. Masážní přístroj umí zapojit přes 400 stimulačních bodů na vašich chodidlech tak, že druhý den budete pobíhat jako znovuzrození. Vybrat si budete moci až ze 3 úrovní nastavení. 

Tento přístroj umí 4 funkce a to sice teplá lázeň, masáž nohou, vibrace i infrazáření. Ano, to vše v jednom masážním přístroji. Naladí Vás do té správné pohody, odbourá stres, únavu a nepříjemné bolesti.

Jeho součástí je i aromatický difuzér, a tak si budete moci dopřát masáž v příjemném voňavém prostředí. Součástí balení jsou i 4 nástavce a válečky určené na masáž chodidel, z toho jeden na čištění přístroje.

Nabízíme vám moderní masážní přístroj na nohy ECG MN 103, který jistě oceníte především večer, kdy budou vaše nohy nejvíce unavené. Neváhejte a pořiďte si tento přístroj. Nebudete litovat, zamiluje si ho celá vaše rodina.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang