Buďte všude včas

Spotřebiče

Když ráno zadrnčí starý ošklivý budík, možná nejednou skončí někde na druhé straně ložnice a je po vstávání a vás čeká už jen pozdní příchod. To ale není dobrá vizitka. Co takhle začít chodit včas? Možná to bude zprvu náročnější, ale zase by to mohlo vylepšit vaše renomé. My pro vás dnes máme parťáka, který vám se vstáváním může hodně pomoci.

Není to nic jednoduššího než projekční radiobudík Thomson CP280. Jenže s touhle skvělou designovkou jen tak do prostoru už nemrštíte. Tento digitální radiobudík se vymyká typickému vzhledu radiobudíků, takže si jej určitě oblíbíte a nebudete ho mít za nepřítele. Kombinace černého přístroje s bílým LED displejem je opravdu k pokoukání.

BudíkThomson CP280 umožňuje projekci na zeď a navíc s upravitelným úhlem v rozmezí 180°C. Pokud je na vás agresivní pípání po ránu příliš drsné, jistě uvítáte možnost nechat se vzbudit za přírodními zvuky. Můžete vybírat mezi čtyřmi zvuky, které vás ráno příjemně naladí a nevyženou váš tlak k vysokým hodnotám. Vzbudit se samozřejmě můžete nechat i vaším oblíbeným rádiem. Oblíbené rádio můžete také poslouchat dlouho do noci a nastavit si vypnutí rádia dle potřeby.

Radiobudík Thomson CP280 umožňuje nastavit 2 nezávislé volitelné časy buzení a také možnost opakovaného buzení. Čas je automaticky řízen pomocí RDS, jedná se o funkci, která přenáší dodatečné informace společně s rádiovým vysíláním v pásmu VKV. Nemůžete se tedy ani šéfovi vymluvit, že se vám hodiny opozdily.

S tímte budíkem budete přesní jako hodiny, ty Vaše!

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang