Buďte vyžehlené snadno, rychle a kvalitně! Žehlička na vlasy BaByliss, napařovací

Spotřebiče

Už Vás nebaví vlny, které se nadají zkrotit? Máte stále pocit, že nejste upraveny podle svého přání? Díky unikátní žehličce s napařováním získáte hedvábně lesklý účes, který vydží dlouho krásný a upravený, navíc bez zbytečného poškození vlasových vláken.

Keramická žehlička na vlasy BaByliss ST95E Vám narovná vlasy jedním tahem, nemusíte už trávit ráno u zrcadla tolik času. Tato žehlička má funkci napařování, díky kterému se vlasy ještě lépe žehlí a tolik se neničí. Pára uvolňuje prameny a připravuje je pro narovnání. Díky extra výkonné ionizaci zaručuje vetší hebkost a lesk vlasů.

Napařování je automatické, stejně tak i ionizace. Výzkumy potvrdily, že výsledky žehlení jsou až o 30 % lepší než s použitím jiných žehliček. Vlasy jsou delší o 30 %, zůstávají rovné o 30 % delší dobu a také je o 30 % lepší kluznost po vlasech díky titanovému nano povrchu.

Dokonale hladké desky Vám zaručí zářivé vlasy na dlouhou dobu. Výhodou této žehličky na vlasy BaByliss ST95E je také velice rychlé nahřátí na požadovanou teplotu, teplota se dá digitálně nastavit od 170°C do 230°C.

Už nemusíte ztrácet čas pracným žehlením vlasů, stačí pár minut a výsledek je hotový. Rychlé nahřátí, napaření vlasy rychleji rovná a tolik neničí. Žehlička na vlasy BaByliss ST95E má moderní design červené barvy, který se bude hodit do výbavy Vaší koupelny.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang