Cigarety s ještě výraznější chutí nikotinu

Spotřebiče

Neláká vás takováto nabídka? Ještě více si vychutnat chuť cigarety a přitom do sebe neládovat dehet, karcinogenní látky a jiné škodlivé přísady? Buď vám zachutnají a už nebudete toužit po své staré cigaretě, nebo se zase zpátky vrátíte ke své staré oblíbené značce. 

Zajímá vás, cože vám to vlastně nabízíme? Jedná se o Elektronickou cigaretu gadgets, s níž si budete myslet že kouříte normální cigaretu, avšak tato, jak již jsme zmínili v úvodu, je bez dehtu, tabáku a ostatním lidem otravného kouře, který vychází z běžné cigarety.

Navíc ušetříte i za zapalovač, který jste si museli pořídit, kvůli spotřebe plynu v něm a tak se ani vy nebudete muset bát, že vznikne nebezpečí požáru. Jistě znáte nikotinové žvýkačky, které sníží potřebu kouřit, avšak tato metoda je poněkud drastičtější než-li Elektronická cigareta gadgets, která v sobě sice obsahuje nikotin, což je stále návyková látka, ale tato terapie je efektivnější způsob jak omezit či dokonce přestat kouřit.

Součástí balení je nabíječka, která napodobuje klasickou krabičku s cigaretami, dále adaptér, jednu Elektronickou cigaretu gadgets, šest patron s nikotinem, přičemž jedna patrona odpovídá dvaceti klasickým cigaretám.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang