Co bude dnes k obědu? Sendvičovač DeLonghi WR 25

Spotřebiče

Co bude dnes k obědu? A k večeři? A zítra k snídani? Otázka kterou možná slyšíte často. Připravte se na ni s výrobkem, který vaše tápání promění v každodenní jistotu. Sendvičovače obecně platí za spolehlivého a rychlého pomocníka, když vás trápí mlsná, ale i pořádný hlad a s málem ingrediencí umí vykouzlit velmi chutné dobroty. My vám však dnes nabízíme sendvičovač, který tak úplně obyčejný není. Spolu s ním se pod elegantním designem skrývá třeba gril. Více informací v popisu v naší dnešní novince.

Dlouze se rozhodovat, co si dát dobrého na zub, se se sendvičovačem DeLonghi WR 25 muset nebudete. Kromě klasických sendvičů si díky tomuto šikovnému přístroji ugrilujete díky funkci 2v1 jakýkoliv typ potravin. K tomuto slouží také vyměnitelné plotýnky; vroubkované na maso a zeleninu, hladké pro palačinky či vejce. Následné čištění tohoto sedvičovače vám půjde stejně snadno, jako spořádání té hory dobrého jídla, co si jen můžete připravit. Nepřilnavý povrch udělá takřka vše za vás. O teplotě a míře zpracování potravin budete informováni světelnými kontrolkami, takže se můžete soutředit jen na to, jak si vaše dobrůtky co nejvíce vylepšit.

I proto vám tu uvedeme jeden základní recpet pro inspiraci:

Základní těstíčko pro 6/8 osob (přísady a dávky mohou být pozměněny dle osobních preferencí a požadovaného množství):

Přísady:

  • 200gr mouky
  • 175gr moučkového cukru
  • 60gr mléka
  • 3 vejce
  • 175 gr másla (rozpuštěného)
  • jeden sáček vanilky
  • sůl

Postup:

Rozmíchat v misce máslo s cukrem, přidat mouku, vanilku, mléko a vaječné žloutky a vše dobře našlehat pomocí elektrické metličky – V jiné nádobě našlehat tuhý sníh z bílků s přidáním špetky soli a opatrně vmíchat do předem připraveného těstíčka.

Nyní nalít hotovou směs na předehřáté plotýnky a po chvíli bude dílo hotovo.

Fantazi se meze nekladou a s DeLongi WR 25 si oproti jiným sendvičovačům při přípravě pokrmů skutečně vyhrajete.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang