Dárečky pro zamilované

Domácnost a nábytek

Jste-li zamilovaní a rádi se svou drahou polovičkou trávíte čas o samotě, dopřejte si trochu toho něžného originálního vzrušení. S tímto vám jistě nemusíme radit, to určitě víte i bez nás. Kdyby vám však docházely nápady, vyzkoušejte námi nabízené kostky lásky, které vám s výběrem možných potěšení pro partnera/partnerku pomohou.

Jak to pak celé dopadne, záleží jen a jen čistě ma vaší zručnosti a šikovnosti. No a kdyby se dílo napoprvé nepovedlo, tak místo hádek můžete využít tichou domácnost. Ta od nás vás dobře pobaví a věřte, že ta pravá tichá domácnost u vás vůbec nenastane.

Občas se může stát, že vám prostě dojde fantazie a nápady na společný večer ne a ne přijít. V takových případech se hodí nějaký ten pomocník a jedním takovým šikovným a zábavným jsou kostky lásky. Jsou dvě, v noci překrásně světélkují, takže jejich použití je skutečně neomezené a na každé z nich jsou uvedna ta správná slova.

Jedna kostka vám sdělí co dělat a ta druhá vám poradí, na čem to máte dělat. Pro příklad uveďme třeba “masírovat – rty”. Je plně v moci kostek lásky, co “padne” a na vás jen bude přání kostek přesnést na vaši darhou polovičku jak jen nejlépe umíte. Věříme, že s těmito kostakmi prohází celou noc.

I zamilovaní mohou mít občas chmury či mezi sebou spory. V takových případech je moudré řešit vše s chladnou hlavou, rozvahou a nejlépe vtipem. Samozřejmě je-li to možné : ) Tichá domácnost v naší nabídce představuje právě takový zábavný nástroj, jak všechny problémy hravě vyřešit. Obzvláště v situacích, kdy mezi vámi vázne komunikace. Pomocí jasně čitelných cedulek sdělíte partnerovi/partnerce co máte na srdci a určitě se po krátké době všemu zasmějete a vrátíte věci do zamilovaného normálu.

Máte-li někoho skutečně rádi, udělejte mu radost dalšími dárky od nás.

© 2023 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang