Hry pro zamilované, které ocení oba partneři

Domácnost a nábytek

Jste-li zamilovaní a rádi se svou drahou polovičkou trávíte čas o samotě, dopřejte si trochu toho něžného originálního vzrušení. Erotické hry a hračky pro páry mohou přinést nový rozměr do intimního života a pomoci partnerům prozkoumat a oživit své vztahy. Tyto produkty a aktivity nabízejí zábavný a hravý způsob, jak prohlubovat spojení s partnerem a experimentovat s novými zážitky ve společném loži. Co je na výběr?

Erotické hry a hračky pro páry jsou jako klíč k odemknutí nových úrovní intimity, vzrušení a vzájemného porozumění. Tyto produkty a aktivity mohou páry podnítit k prozkoumání svých sexuálních fantazií, zlepšení komunikace a oživení svého sexuálního života.

Hry a hračky pro zamilované

Erotické hry a hračky existují v mnoha různých podobách a variantách, ať už jde o hry pro dospělé určené k hraní ve dvojici, hry pro skupiny nebo hry, které lze hrát online. Zde je přehled některých typických erotických her a hraček:

Erotické hry:

 1. Karetní hry pro dospělé: Tyto hry používají standardní karty a jsou upraveny pro sexuální hraní. Mohou zahrnovat úkoly nebo výzvy, které se provádějí na základě hodů kostkou nebo kombinace karet.
 2. Deskové hry pro dospělé: Existují deskové hry, které jsou určeny pro páry nebo skupiny dospělých a obsahují sexuální témata a úkoly.
 3. Hry pro počítač a mobilní zařízení: Existují i digitální erotické hry, které lze hrát na počítači nebo mobilním zařízení. Některé z nich jsou vizuální romány nebo simulátory rande s erotickým obsahem.
 4. Hry na rozlučku se svobodou: Tyto hry jsou populární na rozlučkách se svobodou nebo svatbách a často obsahují úkoly a hry spojené se sexuálním nádechem.

Erotické hračky:

 1. Vibrační hračky: Vibrační hračky jsou určeny k sexuálnímu potěšení a mohou se používat samostatně nebo ve dvojici. Patří sem vibrátory pro ženy i muže.
 2. Dilda a penisové návleky: Dilda jsou hračky navržené pro vaginální nebo anální stimulaci. Penisové návleky mohou být použity k prodloužení nebo zvýšení tlaku během sexu.
 3. Bondage a BDSM vybavení: Pro milovníky BDSM existuje široká škála hraček a pomůcek, jako jsou pouta, biče, masky a další vybavení pro hraní rolí.
 4. Anální hračky: Anální hračky jsou určeny pro stimulaci anální oblasti a mohou být použity jak u mužů, tak u žen.
 5. Hračky pro páry: Některé hračky jsou navrženy tak, aby přinášely potěšení oběma partnerům současně, například párové vibrátory.
 6. Aplikace a dálkové ovládání: Některé moderní erotické hračky jsou spojeny s mobilními aplikacemi, které umožňují partnerovi ovládat hračku z dálky.

Je důležité si uvědomit, že tyto hry a hračky jsou určeny pro dospělé a používání by mělo být vzájemně dobrovolné a bezpečné. Před zakoupením a použitím erotických her a hraček je dobré provést vlastní výzkum a přečíst si recenze a návody k použití.

Kostky lásky

Kdyby vám však docházely nápady, vyzkoušejte námi nabízené kostky lásky, které vám s výběrem možných potěšení pro partnera/partnerku pomohou. Jsou dvě, v noci překrásně světélkují, takže jejich použití je skutečně neomezené a na každé z nich jsou uvedena ta správná slova. Kostky lásky jsou erotická hra, která slouží k oživení intimity mezi partnery nebo ke hře s partnerem, kterým může být váš manžel, manželka, přítel nebo přítelkyně. Tyto kostky mají na svých stranách různé symboly nebo nápisy, které představují různé sexuální úkoly nebo akce. Kostky lásky jsou zábavným a hravým způsobem, jak přidat nový prvek do sexuálního života nebo prozkoumat nové sexuální zážitky. Jedna kostka vám sdělí co dělat a ta druhá vám poradí, na čem to máte dělat. Pro příklad uveďme třeba “masírovat – rty”. Je plně v moci kostek lásky, co “padne” a na vás jen bude přání kostek přenést na vaši drahou polovičku jak jen nejlépe umíte. Věříme, že s těmito kostkami prohází celou noc.

Typické kostky lásky mohou mít následující symboly nebo nápisy:

 1. Akce: Tato kostka obsahuje akce, které má jeden z partnerů provést na druhém partnerovi. Například „líbání krku“ nebo „masáž zad.“
 2. Místa: Kostka s tímto symbolem může určit, kde bude sexuální aktivita probíhat, například v ložnici, na pohovce nebo na kuchyňském stole.
 3. Části těla: Kostka s tímto symbolem může určit, kterou část těla bude partner stimulovat, například ruce, rty nebo nohy.
 4. Čísla: Některé kostky lásky mají čísla, která mohou určit délku nebo opakování konkrétní akce.

Kostky lásky jsou navrženy tak, aby byly hravé a vzrušující, a mohou být využity k oživení sexuálního života. Je důležité, aby oba partneři měli zájem a souhlasili s použitím těchto kostek. Kostky lásky mohou být také zábavným darem pro páry, kteří chtějí přidat do svého vztahu nový prvok a experimentovat s intimními zážitky.

Hra na vzpomínky

Nápadů na romantické a zábavné hry pro zamilované existuje mnoho. Zde je jedna jednoduchá a zábavná hra, kterou můžete vyzkoušet:

Hra na vzpomínky:

Tato hra vám pomůže procházet společnými vzpomínkami a vytvořit nové. Potřebujete jen papírky a pero.

 1. Příprava: Na každém papírku napíšete krátkou vzpomínku, kterou máte společně. Může to být místo, kde jste strávili romantickou chvíli, zvláštní okamžik, kdy jste se poprvé potkali, nebo cokoli jiného, co je pro vás vztahově významné. Můžete napsat na každý papírek jednu vzpomínku.
 2. Výběr vzpomínek: Každý z vás bude střídat se výběrem papírku s vzpomínkou. Můžete to udělat tak, že jeden z vás vezme papírek, přečte vzpomínku nahlas a poté se o ní společně rozpovídáte. Povídejte si o tom, co vás na tu vzpomínku upomíná, jak jste se cítili atd.
 3. Tvorba nových vzpomínek: Po probrání každé vzpomínky se pokuste vytvořit novou vzpomínku, kterou budete moci přidat do této hry. To může být plánování společného výletu, romantického večera nebo jiné aktivity, kterou chcete společně podniknout.

Tato hra vám nejen umožní sdílet a prozkoumávat své vzpomínky, ale také vám pomůže plánovat budoucí společné zážitky a udržovat svou lásku a spojení živými. Je to skvělý způsob, jak trávit čas spolu a prohlubovat svůj vztah.

TIP: Jeďte na romantický víkend.

Hra s úkoly

Pokud hledáte erotickou hru pro zábavu s partnerem, existuje několik možností, které můžete vyzkoušet. Zde je jedna z těchto možností:

Erotická hra s úkoly:

Tato hra je ideální pro zábavu s partnerem a může vytvořit vzrušující atmosféru:

Příprava:

 1. Karty s úkoly: Vytvořte sadu karet s různými erotickými úkoly a výzvami. Úkoly by měly být vzrušující, ale zároveň respektovat pohodlí a hranice obou partnerů. Například můžete zahrnout úkoly jako „Nabídněte partnerovi erotickou masáž“ nebo „Řekněte partnerovi svou tajnou fantazii.“
 2. Připravené prostředí: Udělejte si večer příjemným tím, že připravíte romantické prostředí. Zapalte svíčky, pusťte hudbu a připravte si oblíbené nápoje.

Pravidla:

 1. Střídání: Střídejte se v tahání karet a plnění úkolů. Každý tah zahrnuje provedení erotického úkolu na kartě.
 2. Vzrušení a komunikace: Během hry se snažte otevřeně komunikovat s partnerem o svých přáních a touhách. Hra by měla být zábavná a vzrušující pro oba.
 3. Respektování hranic: Mějte na paměti, že hra by měla být založena na dobrovolném souhlasu obou partnerů. Pokud některý z vás cítí nepohodlí nebo nechce provést konkrétní úkol, respektujte to.

Tato erotická hra může přinést do vašeho vztahu vzrušení a nový rozměr. Klíčové je komunikovat s partnerem a vzájemně respektovat své hranice a pohodlí.

Výhody erotických her

Mít doma erotickou hru může mít několik výhod a přínosů pro váš vztah a intimní život. Zde je několik důvodů, proč byste mohli zvážit pořízení erotické hry:

 1. Oživení intimity: Erotické hry mohou pomoci oživit váš sexuální život a přinést do něj nové vzrušení a zábavu. Mohou vás povzbudit k prozkoumávání nových sexuálních zážitků a fantazií.
 2. Komunikace: Hraní erotických her vyžaduje otevřenou komunikaci mezi partnery. Můžete si povídat o svých přáních, touhách a hranicích, což může posílit vaši vzájemnou komunikaci.
 3. Stmelování vztahu: Společné hraní her může přinést zábavu a smích do vašeho vztahu. Zážitky, které sdílíte, mohou zvýšit váš emocionální vztah a pocit blízkosti.
 4. Experimentování bez tlaku: Erotické hry vytvářejí bezpečné prostředí pro experimentování s novými věcmi bez tlaku nebo stresu. Můžete si vyzkoušet různé aktivity a úkoly, aniž byste se cítili nuceni.
 5. Překonání rutiny: Pokud se vaše sexuální aktivita stala rutinní, erotické hry mohou pomoci tuto rutinu prolomit. Nabídnou vám nové nápady a stimulující úkoly.
 6. Posilování sebevědomí: Úspěšné splnění úkolů v erotických hrách může zvýšit sebevědomí obou partnerů a pocit uspokojení.
 7. Pomoc při odstranění stresu: Sex a zábava jsou skvělým způsobem, jak se zbavit stresu a napětí. Erotické hry vám umožní relaxovat a uvolnit se.

Je důležité si uvědomit, že erotické hry by měly být dobrovolné a oba partneři by měli respektovat hranice a pohodlí druhého. Zábavné hraní her může být prospěšné pro váš vztah, ale komunikace a vzájemný respekt jsou klíčem k pozitivnímu zážitku.

© 2024 Nakupka.cz | Nakódoval Leoš Lang